ایران، تهران

تلفن مشاوره :09120434397

روشهای لیزر موهای زائد در تهران

روشهای لیزر موهای زائد در تهران

روشهای لیزر موهای زائد در تهران به صورت ۱۰۰ درصد تضمینی

لیزر کردن موهای زائد بدن برای از بین بردن آنها از کشور آمریکا شروع شد و در کشورهای دیگر نیز توسعه یافت. امروزه در بازار لیزر موهای زائد در تهران نیز بانوان و آقایان بسیار زیادی هستند که برای خلاص شدن از شر موهای زائد بدن شان می خواهند که با استفاده کردن از لیزر این مشکلشان را برای همیشه و به طور دائمی رفع کنند و در این بین روشهای لیزر موهای زائد در تهران را مورد بررسی قرار خواهیم داد و امیدواریم مورد استفاده شما سروران گرامی قرار بگیرد.

 اگر شما قصد خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه های اپی لیدی را دارید یا برای مثال اگر جوش ها و موهای زیر پوستی روی صورتتان یا جاهای دیگر بدنتان اذیتتان کرده است و از آنها خسته شده اید و به دنبال یک راه حل مناسب و آگاه شدن از روشهای لیزر موهای زائد در تهران برای از بین بردن آنها هستید حتماً قبل از انجام دادن این کار و گرفتن وقت ویزیت مقاله ما را بخوانید.

روش های لیزر موهای زائد

به طور کلی برای درمان کردن موهای زائد و روشهای لیزر موهای زائد در تهران  سه روش را میتوان نام برد: دارو، الکترولیز و لیزر .

لیزر روشی است که موهای زائد را کمتر و نازک تر می کند اما باعث از بین رفتن کامل و صد درصدی آنها نمی شود. ما معمولاً بین ۴ تا ۸ جلسه به فاصله یک ماه یکبار لیزر را تکرار می کنیم که البته این کاملاً بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده برای لیزر موهای زائد دارد پس از گذشت ۴ تا ۷ جلسه تعداد موها بسیار کم میشود.

 ولی همه اینها در شرایطی است که فرد مشکل هورمونی خاصی نداشته باشد در غیر اینصورت احتمال بازگشت موهای زائد بسیار بالاست و لیزر موهای زائد فایده چندانی نخواهد داشت پس اگر جزء افرادی هستید که مورد بررسی قرار نگرفتید و در آزمایش هایتان مشخص نشده است که مشکل هورمونی دارند یا نه باید هرچه سریعتر مورد بررسی قرار بگیرید و آزمایش های مربوطه را انجام دهند.

شما باید همواره در نظر داشته باشید که لیزر موهای زائد ، موهای زائد را صفر نمی کند.

نکته دیگری که برای افراد اهمیت زیادی دارد این است که این لیزر موهای زائد تا چه زمانی ماندگار است و نتیجه می دهد.

 ما در کلینیک نای ذی معمولاً بعد از ۴ تا ۶ جلسه لیزر هر ۶ ماه یک بار بین ۳ تا ۴ بار آن را شارژ می کنیم و به این ترتیب است که تعداد موها به طور متوسط بین ۶۰ تا ۸۰ درصد کمتر می شود  و موهای سطح بدن بسیار نازک تر می شود البته تمامی این موارد به جنس پوست، رنگ پوست و دستگاهی که استفاده می شود بستگی دارد.

 کلینیک نای ذی بهترین دستگاه ها را برای لیزر موهای زائد استفاده می‌کند و البته از متخصصین و پزشکان با تجربه و حرفه ای برای انجام این کار نیز دعوت به همکاری کرده است.

 شاید برای هر کسی سوال باشد که آیا اگر این روش های لیزر درمانی را  استفاده کنیم مضراتی دارد یا نه؟

 نکاتی وجود دارد که شما باید قبل از هرگونه تصمیم گیری برای امجام دادن لیزر درمانی حتما به آنها توجه کنید.

اول از همه اینکه اگر افراد آفتاب گرفته باشند ممکن است پوست شان بسوزد و جای آن لک های سفید ایجاد شود و یا اگر بعد از انجام لیزر مراقبت های لازم را رعایت نکنند و برای مثال در صورت ایجاد زخم آن را دستکاری کنند و تاول ایجاد شود ممکن است جای آن باقی بماند.

نکته بسیار مهم دیگر این است که اگر فردی که از لیزر استفاده میکند تبحر کافی را در انجام این کار نداشته باشد و شرایط دستگاه را بر اساس رنگ پوست بیمار و جنس پوست بیمار تنظیم نکند ممکن است منجر به ایجاد زخم، لک یا تاول شود به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در بازار لیزر موهای زائد در تهران و در میان روشهای لیزر موهای زائد در ایران از مراکز تخصصی و با سابقه کاری بالا استفاده کنید.

ما در کلینیک نای ذی این اطمینان را به شما می‌دهیم که تمامی پزشکان و دست‌اندرکاران مان آگاهی و دانش کافی را درباره این موارد را دارند. بهتر است فقط پزشک متخصص پوست لیزر موهای زائد را انجام بدهد زیرا دستگاه‌ها و پوست های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند و پزشکان متخصص به خوبی با این تفاوت آشنا هستند و کارها را صحیح و بدون هیچگونه کاستی انجام میدهند.

دلیل آنکه بسیاری از افراد دچار سوختگی پس از لیزر می شوند انتخاب نادرست دستگاه و لیزر است. در شرایط عادی و اگر لیزر به صورت درست انجام شود نباید باعث تیرگی پوست شود اما اگر باعث سوختگی شود ممکن است پوست را تیره کند پس در حالت عادی پوست تیره نمی شود.

نکته دیگری که برای بانوان باردار و یا کسانی که می خواهند از لیزر درمانی در حین بارداری شان استفاده کنند باید مورد توجه قرار گیرد این است که در زمان بارداری بهتر است از لیزر استفاده نشود اما در زمان شیردهی مشکلی ندارد.

جالب است بدانید که لیزر موهای زائد روی باروری و غدد لنفاوی تاثیری نگذاشته و لیزری که در ناحیه بیکینی یا زیر بغل انجام می‌شود ارتباطی به اجزای داخلی بدن مثل تخمدان ها یا بافت سینه ندارد و هیچ اثر بدی روی آنها نمی گذارد.

این موضوع نه تنها در ایران بلکه در تمامی جهان مورد بررسی قرار گرفته است و این موضوع مشخص شده است که میزان نفوذ لیزر در پوست خیلی کم و محدود است و شاید در حد چند میلیمتر باشد بنابراین به بافت های زیرین و درونی بدن نفوذ نمی‌کند و مشکلی ایجاد نمی شود.

 با اینکه انرژی لیزر به صورت گرما آزاد می شود اما این گرما به عمق بافت های پوستی نفوذ نمی کند و فقط قسمت های سطحی پوست را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده کردن از کلینیک های تخصصی و با سابقه کاری بالا بسیار اهمیت دارد به همین دلیل است که در بازار لیزر موهای زائد در تهران ما کلینیک نای ذی را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا این کلینیک هم سابقه کاری بلندمدتی دارد و هم در انجام فعالیت هایش در این سال ها بسیار موفق بوده است.

اگر کوچکترین مشکلی در انجام لیزر موهای زائد وجود داشته باشد می‌تواند عواقبی برای به همراه داشته باشد که به سختی می‌توان آنها را جبران کرد و یا اصلاً قابل جبران نیستند. برای مثال بیماری های واگیردار پوستی مثل زگیل از طریق دستگاه‌های لیزر منتقل می‌شوند و اگر کسانی که از لیزر استفاده می کنند آگاهی کامل را نداشته باشند و دستگاه را به طور کامل پاکسازی و ضدعفونی نکنند دستگاه آلوده به ویروس زگیل یا ویروس های دیگر ممکن است این ویروس را از فردی به فرد دیگر منتقل کند.

 بنابراین کسانی که به این بیماری‌ها مبتلا هستند باید حتماً پزشک را از آن آگاه کنند و تا زمانی که این مشکل شان رفع نشده است از این گونه روش های درمانی برای از بین بردن موهای زائد شان استفاده نکنند.

میزان دردناک بودن لیزر نیز بستگی به افراد مختلف و نوع دستگاه مورد استفاده داردزو البته درد تا حد متوسط آن طبیعی است و ولی باید بدانید که اگر درد شدیدی دارید حتماً مرحله ای از انجام لیزر مشکل دارد و باید هرچه سریع تر رفع شود و آنرا به پزشک بدون رودربایستی اطلاع دهید.

کلینیک زیبایی نای ذی با همکاری مجموعه پزشکان و متخصصان بسیار حرفه ای و حاذق در زمینه پوست و مو سالیان متمادی است که در حوزه لیزر موهای زائد، جوانسازی و رفع جای جوش صورت ، کاشت مو ، پوست و زیبایی فعالیت می کند و آماده ارائه خدمات تخصصی پزشکی در زمینه پوست و زیبایی به مراجعین محترم می باشد.

شما سروران ارجمند جهت اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد بدن ، رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز میتوانید با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای لیزر موهای زائد زیر بغل :  ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو : ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲  —   ۰۹۱۲۰۴۳۴۳۹۷

چت آنلاین داخل سایت >>> پاسخ مشاورین آنلاین در کمترین زمان یا شماره بگذارید ما تماس میگیریم

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

نویسنده: زهرا افشار

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =