ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

کاشت مو :88665532-021 * پوست و زیبایی: 88201505-021 * 88673101-021

بهترین مرکز کاشت ابرو

بهترین مرکز کاشت ابرو

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو یکی از پرطرفدارترین تغییراتی است که بانوان تمایل دارند در چهره شان ایجاد کنند.

کاشت ابرو به این دلیل که در ناحیه صورت قرار دارد بسیار مهم و البته می‌تواند خطرناک هم باشد، زیرا به مهارت کافی نیاز است. کاشت مو در ناحیه صورت مانند ابرو ،مژه ، ریش و سبیل در جهت پوشاندن زخم ها یا جاهای خالی شده از مو ناشی از سوختگی و جراحی ها و بیماری های پوستی یا تصادفات بیشترین استفاده را می‌کنند.

دانش کاشت ابرو اتفاقی نیست

 ما برای کاشت مو و کاشت ابرو در کلینیک نای ذی از پزشکان فوق تخصص پوست و مو استفاده می کنیم، که از دانش روز اطلاعات کافی را دارند و تجربه فراوانی در زمینه های عمل زیبایی دارند.

 ما به هیچ وجه به شما پیشنهاد نمی کنیم که برای زیبایی بیشتر دست به کاشت ابرو بزنید زیرا کاشت ابرو بیشتر جهت رفع مشکل کم مویی در این نواحی است. ما درکلینیک نای ذی از روشهای تایید شده برای کاشت مو استفاده می کنیم.

ما در کلینیک نای ذی به ترمیم ابرو هم می پردازیم که لازم است بدانید برای ترمیم ابرو از تکنیکهای مشابه کاشت ابرو استفاده می شود که در آن به این صورت است که در آن مقدار کمی از موهای بالای ناحیه گوش در ناحیه ابرو کاشته می‌شود که اگر این فرایند توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام نشود بسیار خطرناک است و عوارض زیادی دارد. اما این کار توسط پزشک متخصص فقط به ۴ الی ۷ ساعت زمان نیاز دارد که در کلینیک ما میتوانید از بهترین خدمات و مطمئن ترین و با تجربه ترین پزشکان بهره مند شوید.

ما در بهترین مرکز کاشت ابرو ، کاشت ابرو را با استفاده از موی طبیعی خود بیمار انجام می‌دهیم، در نتیجه حالت مصنوعی به چهره شما نمیدهد  و ظاهری کاملاً طبیعی برای شما ایجاد می شود. ما برای کاشت ابرو به سلیقه و نظر بیمار و همچنین فرم صورت او عمل می‌کنیم و مراحل عمل هم تحت بی حسی موضعی و بدون درد و ناراحتی برای بیمار انجام میپذیرد.

بهترین مرکز کاشت ابرو

 بیمار در حین عمل هوشیار است و می تواند نظرات خود را در مورد تراکم ابرو و یا فرم دلخواهش به پزشک خود منتقل نماید تا نتایج را مطابق با خواسته به دلخواه خودش بگیرد.

 

ما در کلینیک نای ذی تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم . البته که رضایت شما مهمترین نکته برای ما است که آن را سرلوحه کارمان قرار دادیم. برای اینکه شما به بهترین نتایجی که میخواهید برسید، باید از خدمات یک پزشک با تجربه استفاده کنید، که اینگونه پزشکان را می توانید در کلینیک نای ذی که یکی از بهترین مرکز کاشت ابرو در سطح تهران است پیدا کنید. ما از بالاترین کیفیت و آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنیم و کاشت ابرویتان را با موی طبیعی خودتان به صورت کلی یا جزئی انجام می‌دهیم. که البته نتایجی به دنبال دارد که برای شما بسیار طبیعی و زیباست.

برخی از افراد سوال می کنند که آیا می توان کاشت ابرو را بر روی ابرو تاتو شده انجام داد؟

 البته که می‌توان . ما در کلینیک نای ذی کاشت ابرو و کاشت مژه را بر روی تاتوی ابرو نیز انجام می دهیم.

شاید برای شما سوال باشد که کاشت ابرو به چه صورتی انجام میشود؟

ما از پوست سر خود بیمار به عنوان اهداکننده استفاده می کنیم. برای اینکه ظاهری طبیعی تر ایجاد کنیم موهای کاشته شده را ابتدا به صورت تکی و بعضی اوقات به صورت جفتی در هر بار کاشته می شوند و به این ترتیب فرآیند رشد طبیعی موی ابرو برای بیماران امکان پذیر می‌شود و بیماران ظاهری مصنوعی پیدا نمیکنند. کاشت ابرو یک فرآیند بسیار دقیق است ( البته اگر بخواهید که کاشت ابرویتان به صورت طبیعی و نچرال باشد. ) این کار به پزشک هنرمند نیاز دارد .

در کلینیک ما شما می توانید از بهترین متخصصان پوست و مو برای برای انجام کاشت ابرو یتان مشاوره بگیرید.

بسیاری از مراجعه کنندگان در ابتدای امر نگران عوارض و خطرات کاشت ابرو هستند.

این عمل به دلیل محدود بودن عوارض ناچیزی دارد. آن هم مانند سایر عمل ها مقداری دردناک است زیرا استفاده از ماده بی حسی که برای تزریق قبل از شروع عمل استفاده میشود مقداری دردناک است و ناحیه اطراف چشم هم بسیار حساس هستند و اعصاب قوی دارند. اما به محض تاثیرگذاری مواد بی حسی بیمار دیگر دردی احساس نخواهد کرد.

 ورم اطراف چشم ها بسیار زودگذر هستند و معمولا به سرعت و با گذشت یک شب از عمل جراحی از بین میرود.

بهترین مرکز کاشت ابرو

 پس از عمل کاشت ابرو در بهترین مرکز کاشت ابرو هم ممکن است ناحیه ابرو دچار کبودی ، ورم و یا التهاب شود اما این عوارض هم بسیار محدود هستند. یکی دیگر از عوارض بعد از عمل ممکن است احساس خارش در ناحیه ابرو باشد که فقط برای مدت یک تا دو روز ماندگار است و به سرعت از بین می‌رود. البته در هر عملی احتمال عفونت وجود دارد پس اگر هر کدام از این علائم برای مدت طولانی تری ادامه پیدا کردند ممکن است به دلیل ایجاد عفونت باشد که باید بلافاصله به پزشک خود مراجعه کنید.

یکی دیگر از عواملی که بسیار برای تصمیم گیری کاشت ابرو برای افراد اهمیت دارد بحث هزینه کاشت ابرو است. هزینه کاشت ابرو بر اساس موارد و فاکتورهای متعددی تعیین می شود. از جمله ناحیه ای که قرار است مورد عمل قرار بگیرد و ضخامت و تراکم ابروهای هر شخص که با دیگری متفاوت است، تعداد پیوندهای موی مورد نیاز برای ایجاد ظاهری طبیعی طی جلسات مشاوره درمانی، قیمت کاشت ابرو با توجه به شرایط و ویژگی ها و البته سلیقه ی افراد تعیین خواهد شد.

ما این عمل را توصیه می کنیم البته در شرایطی که حتماً به صورت طبیعی انجام شود زیرا با توجه به قیمت کاشت ابرو و اینکه کاشت موی ابرو یک عمل زیبایی است که عوارض بسیار کمی دارد. یکی دیگر از نکات بسیار مهم در انجام این عمل که البته روی قیمت آن تاثیر می گذارد مهارت و تخصص پزشک است. اگر پزشک شما یک پزشک ماهر باشد و سابقه کاری خوبی داشته باشد کاشت ابرویتان در مدت زمان کمی اجرا خواهد شد و در نتیجه هزینه کمتری برای شما در برخواهد داشت . البته فرم ابرو در همان جلسه اول درمان قابل مشاهده است.

باید بدانید که اگر قصد انجام عمل کاشت ابرو را دارید هزینه های آن به عواملی مانند پزشک ، تعداد فولیکول های موی موجود در ناحیه اهدا کننده، زمان صرف شده و کار صرف شده ، کلینیکی که در آن می خواهید این عمل را انجام دهید، کیفیت کار و طبیعی بودن کار بستگی دارد.

شما در کلینیک نای ذی می توانید از بهترین و با کیفیت ترین خدمات در زمینه های مختلف زیبایی از جمله کاشت ابرو بهره مند شوید، این کلینیک یکی از بهترین مرکز کاشت ابرو در سطح شهر تهران است که به ارائه خدماتی از جمله کاشت ابرو که یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی است می ‌پردازد.

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  و بهترین مرکز کاشت ابرو  در تهران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا میگردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از نحوه چگونگی کاشت ابرو و سایر خدمات ما با شماره های ذیل در تماس باشید: >>>>

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای پوست، زیبایی و لیزر موهای زائد :   ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو : ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲  —   ۰۹۱۲۰۴۳۴۳۹۷

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

نویسنده : زهرا افشار

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هشت =