ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

کاشت مو :88665532-021 * پوست و زیبایی: 88201505-021 * 88673101-021

بهترین دکتر کاشت مو در تهران

بهترین دکتر کاشت مو در تهران

بهترین دکتر کاشت مو در تهرانبهترین مرکز کاشت مو در تهرانبهترین کلینیک کاشت مو در تهرانبهترین کاشت مو در تهرانبهترین کلینیک کاشت موبهترین دکتر کاشت مودکتر کاشت مو :  امروزه با توجه به گسترش علم و فناوری در حوزه های مختلف پزشکی بسیاری از مردم در هنگام ادامه تحصیل علاقه وافری به تحصیل در رشته های پزشکی را دارند.

هرچند بسته به علاقه و یا میزان رتبه ی آنها در کنکور سراسری رشته ی مورد پذیرش  افراد متغیر خواهد شد اما به عوامل مهم دیگری نیز از جمله فرهنگ های خانوادگی، سرمایه گذاری خوب برای ادامه تحصیل و استعداد و تیزهوشی افراد نیز به موفق بودن در رشته های پزشکی بسیار حائز اهمیت می باشد و بستگی دارد.

یکی از رشته هایی که در حوزه زیبایی نیز مطرح است دریافت تخصص در رشته پوست و مو می باشد که  جهت موفقیت و اسم و رسم داشتن بین تمام پزشکان پوست ومو نیزهمواره باید فرد مورد نظر علاوه بر تئوری به صورت عملی و محققانه و همراه با اشتیاق و علاقه بر روی رشته پوست و مو، این دو عنصر زیبا در وجود انسان را به طور کامل شناخت پیدا کند.

 

بهترین دکتر کاشت مو در تهران

برخی از پزشکان پوست و مو نیز در شاخه های مختلف زیبایی نیز فعالیت های عمده ای انجام میدهند،

به عنوان مثال لیزر موهای زائد از این نوع فعالیت ها می باشد که با استفاده از تکنیک ها و تجهیزات روز دنیا در این حوزه مشغول فعالیت و کسب درآمد هستند.

اما یکی از پر مخاطب ترین شاخه های رشته های پوست و مو نیز کاشت مو و پیوند موی طبیعی می باشد.

از آنجا که بازار داغی در میان دکتران و متخصصان کاشت مو وجود دارد، در این بین سبب شده تا رقابت تنگاتنگی میان دکتران کاشت مو بوجود آید.

از این رو آیتم های مهمی در عملکرد دکتر کاشت مو وجود دارند که سبب میشود در کلینیک های کاشت مو بیشتر بدرخشند و رضایت بیشتری را در مراجعین خود جلب نمایند که در شرح ذیل به آن می پردازیم:

منشور ۶گانه بهترین دکتر کاشت مو در تهران

  • *آراستگی و اهمیت دادن به پاکیزگی و تمیزی

نکته ای که بسیاری از مراجعه کنندگان به آن توجه دارند نحوه پوشش تمیز یک پزشک در برخورد اول می باشد و حتی بوی خوش لباس و دهان از نکات مهمی است که مردم برای یک دکتر اهمیت می دهند و در بازخورد آنها در مراجعات بعدی تاثیر بسزایی را دارد.

  • **اخلاق خوب و روی خوش

متاسفانه خدای نکرده در برخی موارد در پزشکان محترمان دیده میشود که به علت مشکلات و عوامل خارجی شخصی باعث میشود تا برخورد مناسب و محترمانه ای با مراجعین نداشته باشند که این خود از عوامل مهم در جذب مخاطبین و یا از دست دادن آنها خواهد بود ((اخلاق خوش نصف ایمان است)).

  • ***مردم داری

مردم داری نیز علاوه بر داشتن اخلاق خوب نیز باید همراه با انصاف باشد به گونه ای که هنگامی که مراجعه کننده ای با توان مالی ضعیفتری برای درمان مراجعه می کند، پزشک مو شرایط روحی و مالی وی را تا حد امکان درک کرده و در تعیین هزینه های قیمت، این امر مهم را لحاظ نماید.

  • ****مشاوری حاذق

دکتر کاشت مو همواره باید قبل از اقدام به درمان، شرایط روحی مخاطب را با پرسش و پاسخ هایی هدفمند مورد بررسی قرار داده و شرایط وی را جهت عمل پیوند و کاشت مو مورد ارزیابی قرار داده و آمادگی لازم برای اینکار را به طور کامل با مخاطب خود درمیان بگذارد و مراحل درمان را به طور کامل برای وی شفاف سازی کند.

  • *****تخصص بالا

دکتر مو نیز باید همواره در به روز نگه داشتن دانش خود در زمینه پیوند مو و استفاده از آخرین تکنولوژی ها و تجهیزات پیشرفته ی لازم در امر کاشت مو را در راستای کارهای خود داشته باشد.

  • ******متعهد به معنای واقعی

به این خاطر گفتیم به معنای واقعی که فقط تعهد در حرف نباشد بلکه نسبت به آنچه که در هر چه بهتر انجام شدن کاشت مو باید انجام دهند را عمل کرده و تعهدی خاص به مراجعه کننده جهت دریافت نتایج عالی داشته باشد و به آن عمل نموده و همواره پشتیبانی دلسوزانه تا رسیدن به نتیجه دلخواه مخاطب باشد.

 

مواردی که در منشور ۶گانه بهترین دکتر کاشت مو در تهران اشاره شد، به جد میتوانیم بگوییم که پزشکان ما در کلینیک نای ذی از موارد ۶ گانه گفته شده نیز مستثنی نیستند و همواره در جهت کسب رضایت مخاطبین تلاشی بی وقفه را انجام میدهند.

اگر در پی بهترین دکتر کاشت مو در تهران می باشید همین الان با نای ذی تماس بگیرید تا همکاران ما شما را برای رزرو وقت ملاقات راهنمایی کنند.

امیدواریم که در تجربه ای ارزشمند، برای شما که به کاشت مو نیاز دارید به عینه با حرفه ای بودن کار پزشکان ما آشنا شوید و حتی باعث معرفی ما به دیگران نیز گردید.

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 6 =