ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

کاشت مو :88665532-021 * پوست و زیبایی: 88201505-021 * 88673101-021

بهترین مرکز کاشت مو در تهران

بهترین مرکز کاشت مو در تهران

بهترین مرکز کاشت مو در تهران کجاست؟

هنگامی که صحبت از کاشت مو به میان میاید همواره اولین چیزی که به ذهن علاقمندان خطور میکند که چطور و چگونه میتوان به یکی از کلینیک های حرفه ای و مراکز کاشت مو مراجعه کرد تا با استفاده از مشاوره های تخصصی و رایگان بتوانند نیاز اصلی آنها برای کاشت مو را رفع نموده و راهکارهای نوین را با توجه به دانش امروزی در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند.

همانطور که میدانید امروزه با توجه به افزایش جمعیت و افزایش تنوع نیاز بشری در زندگی باعث شده است که همه روزه ما انسانها در برابر انبوهی از تبلیغات و آگهی ها در هر سمت و سویی که رو کنیم مواجه شویم، از رسانه های صوتی تصویری گرفته تا ابزارهای اینترنتی و دنیای مجازی و حتی در بیلبوردها که ما را به سمت خود فرا می خوانند.

اما در این میان یکی از تبلیغاتی که بازار داغی را امروزه در میان جامعه سهم خود کرده است آگهی هایی در حوزه پوست ومو می باشد، از کرم ها و لوسیون ها گرفته تا عمل های زیبایی و غیره…

یکی از همین آگهی های زیبایی پوست و مو، کاشت مو در کلان شهرها می باشد، از جمله تهران که با توجه به جمعیت بسیار و بالطبع پزشکان و متخصصان بسیاری را در خود جای داده است.

سوال مهمی که درمورد کاشت مو به ذهن خطور میکند چیست؟

طی آمار سال ۱۳۹۶ و نیمه اول سال ۱۳۹۷ کارشناسان ما در حوزه فناوری اطلاعات به این مورد دست یافته اند که سوال بیشتر مخاطبین مبنی بر این است که بهترین مرکز کاشت مو در تهران کجاست؟

خدمتتان عرض شد که تبلیغات در جوامع امروزی در چه جایگاهی قرار دارد و تبلیغ کنندگان نیز از این حیث اکثر کلینیک های خود را به عنوان بهترین مرکز کاشت مو در تهران معرفی میکنند، اما بسته به سابقه کاری و تجاربی که یک شخص پس از انجام اعمال زیبایی انجام میدهد بازخورد دیگری را در مراجعین ایجاد خواهد کرد.

ما نیز تبلیغ نمی کنیم که بهترین مرکز کاشت مو در تهران هستیم اما همواره بر این تاکید داریم که عملکرد هر کلینیک زیبایی در لحظه، میتواند آنها را به عنوان بهترین مرکز کاشت مو در تهران یا بدترین مرکز کاشت مو از دیدگاه مخاطب معرفی کند و حتی باعث معرفی آن مجموعه از زبان مراجعین به آشنایان خود گردد.

کلینیک زیبایی نای ذی در چند سال اخیر مفتخر است تا با داشتن سوابقی بسیار در زمینه کاشت مو، بتواند همواره لبخند رضایت را بر لبان مراجعین و مخاطبین خود بنشاند، و امید آن داریم خداوند متعال ما را همیشه یاری نموده  تا در رسالت خود برای خلق جذابیت بیشتر و زیباتر همچنان ثابت قدم باشیم.

به جد میتوان گفت وقتی قریب به ۹۵ درصد از مراجعه کنندگان  ازعملکرد پرسنل، کادر پزشکی، محیط کلینیک، تجهیزات پیشرفته و به روز، قیمت های متعارف و به صرفه، مشاورین بعد از عمل زیبایی و کاشت مو و تجویز داروهای صحیح، در تجربیات خود از کلینیک نای ذی سخن به میان میاورند و با تشکر و تقدیر از ما دل ما را شاد میکنند از دیدگاه مردم، کلینیک نای ذی بهترین مرکز کاشت مو در تهران می باشد.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت قبلی با شماره ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲ و یا با شماره ۰۹۱۲۰۴۳۴۳۹۷  تماس حاصل فرمائید.

 

پیام بگذارید

(2 دیدگاه)

 • Narges

  واقعا بهترین کلینیک در تهران است من جاهای مختلفی رفتم و دیدم اما نای ذی هم قیمتها واقعا مناسب هست و هم تو زمینه لیزر و بوتاکس و ژل و کاشت ابرو که خودم هم انجام دادم عالی هستن

  • کلینیک نای ذی

   با سلام مچکر از ابراز لطفتون 🙂

 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سه × 1 =