ایران، تهران

تلفن مشاوره :09120434397

جوانسازی و رفع جای جوش

جوانسازی و رفع جای جوش یکی از فعالیت های عمده در کلینیک زیبایی نای ذی بوده که همواره مراجعین پس از انجام این نوع زیبایی و شگفت کردن اطرافیان خود  سبب شده تا با معرفی ما به دوستان و نزدیکان خود باعث دلشادی ما و انگیزه بیشتر پزشکان ما در درمان بهتر ایشان گردد.جوانسازی و رفع جای جوش

اسکارهای آکنه می توانند پهن، باریک، سطحی یا عمیق باشند و در تقسیم بندی ها به اشکال ذیل تقسیم میشوند: »»»

تقسیم اسکارهای آکنه در طبقاتی به شکل اسکارهای یخ شکن Ice pick ، اسکارهای واگنی Box Car، اسکار های چرخان Roling می باشد که اسکار های واگنی خود به دو صورت عمیق و سطحی می باشد . تفکیک اسکار با توجه به عمق سطح و شرایط فیزیکی صورت می گیرد . معاینات باعث تشخیص ساختار و تفکیک اسکارها شده ،با در نظر گرفتن شیوه های درمانی می توان به نتایج مطلوب رسید .

روش های درمانی اسکار و جای جوش

۱- سابسیژن: این روش برای اسکارهایی که دارای عمق متوسط می باشند کاربرد داشته و بوسیله سابسیژن می توان لایه های بیرونی اسکار را از لایه های داخلی جدا نمود .

۲- پانچ: در این روش اسکارهایی با عمق زیاد به اسکارهایی سطحی تبدیل می گردد بدین گونه که اسکار بطور کامل از سطح بدن برداشته می شود و اسکاری جدید با عمق کمتر تشکیل می گردد.

۳- میکرونیدلینگ: جدیدترین متد در بخش زیبایی، در راستای درمان ضایعات پوستی و بازسازی بافت آسیب دیده می باشد که در کلینیک نای ذی این روش توسط پزشکان مجرب ما انجام میپذیرد ، در این شیوه طی فرآیندی غلظت کلاژن را در پوست به صورت شگفت آوری بالا برده می شود که به این فر آیند CIT یا Collagen induction The rapy می نامند که جزء یکی از  موفق ترین و تأثیر گذارترین شیوه های ی کلاژن سازی در دنیا می باشد و پس از ترمیم بافت های پوستی جوانی را احساس خواهید کرد. 🙂

در این شیوه سوزن های مخصوص و  کاملاً استریل بر روی پوست منافذی با ضخامتی ناچیز ایجاد می کنند که این کار باعث تحریک سلول های بنیادی و در نتیجه باعث نفوذ عروق جدید در پوست و رشته های کلاژن بر روی اسکار پوست می شوند.

۴- درم ابریؤن: برداشت دیواری عمیق از پوست توسط یک فرز برداشته می شود تا جایی که نقاطی خونی ایجاد می شود این شیوه عوارض زیادی از جمله اسکار ،لک و… را به دنبال دارد .

۵- لیزر CO2 فرکشنال: این تکنولوژی نوین زمان درمان پوست و عارضه های لیزر را کاهش می دهد، در این شیوه نور لیزر به بخش های کوچک تبدیل شده که در این میان نقاط کوچکی از پوست در بین شعاع های لیزری جا مانده اند که برخوردی با لیزر نداشته و این نقاط به ترمیم پوست سرعت بخشیده و عوارضی مانند قرمزی و تیره شدن پوست را کاهش می دهد.

سلامت تن شما آرزوی ماست.

همچنینن سایر خدمات کلینیک نای ذی را میتوانیم  به طور کل  شامل ۶ بخش اصلی ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

 

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز جوانسازی و رفع جای جوش در ایران بوده و لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا  میگردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای پوست، زیبایی و لیزر موهای زائد : ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

کلینیک مو نای ذی با سالها تجربه در کاشت مو، آماده ارائه خدمات به شما مراجعه کننده عزیز میباشد.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو : ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲  ---   ۰۹۱۲۰۴۳۴۳۹۷

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم

 

 

مراقبت های بهداشت فردی

مراقبت های پرستاری

 

بدون معطلی

نظارت دقیق

اطلاعیه ها و اعلانات

نکته
هزینه های بسیار پایین در نای ذی کلینیک

کلینیک نای ذی همواره بر حفظ مشتریان کوشش داشته تا چهره ای زیبا و لطیف تقدیمتان کند