ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

کاشت مو :88665532-021 * پوست و زیبایی: 88201505-021 * 88673101-021

هزینه لیزر موهای زائد بدن در کلینیک نای ذی

در مقاله لیزر موهای زائد بدن ، مزایای لیزر در جهت از بین بردن موهای زائد گفته شد، مقرون به صرفه بودن هزینه لیزر موهای زائد بدن در مقایسه با سایر روشهای رفع موهای زائد، سبب شد که افراد لیزر درمانی را بعنوان روشی مناسب جهت از بین بردن موهای زائد انتخاب کنند. هزینه لیزر موهای زائد بدن وابسته به عواملی مانند تراکم موها، وسعت ناحیه موردنظر میباشد. با بررسی قسمتهای زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد لیست قیمت و هزینه لیزر موهای زائد بدست آورید.

استفاده از لیزر بهترین راه برای خلاصی دائمی از موهای زائد در نواحی صورت،زیر بغل،بیکینی، دست وپا،گردن،کمر و سینه میباشد.اگر میخواهید در رفع موهای زائد از متد ویژه کلینیک نای ذی استفاده کنید و تجربه لیزر درمانی را در محیطی مطابق با استانداردهای روز دنیا داشته باشید. پیشنهاد میکنیم جهت رزرو وقت قبلی با شماره های ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ و ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲ تماس بگیرید.

هزینه های لیزر موهای زائد

هزینه انجام لیزر نواحی مختلف بدن براساس تعداد شات و یا بعبارتی وسعت ناحیه موردنظر انجام میشود. هر بار که توسط اپراتور، انرژی لیزر روی سطح پوست وارد می شود یک شات گفته می شود، در بسیاری از کلینیک ها،  هزینه لیزر موهای زائد، بر اساس تعداد شات محاسبه می شود، اما امروزه در اکثر مراکز در سراسر دنیا بر اساس ناحیه محاسبه می شود.

هزینه لیزر براساس نوع دستگاه

نوع دستگاه لیزر در تعیین هزینه لیزر درمانی تاثیرگذار است، از این رو در ادامه مطالب با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیقی از هزینه لیزر موهای زائد در رابطه با انواع دستگاه های لیزر را در اختیار شما قرار دهیم.

انواع دستگاه های لیزر مو موجود در بازار بسیار متنوع هستند و هر کدام ویژگی های خود را دارند . ازاینرو، هر چه دستگاه برند قدرتمندی و قوی تری داشته باشد، تعداد شات هایی که استفاده می شود مطمئنا دارای هزینه بالایی خواهد بود . همچنین دستگاه های قدرتمند تاثیر گذاری بالاتری به نسبت به سایر دستگاه ها خواهند داشت. البته دلیل هزینه بالای لیزر با این نوع از دستگاه ها هم نگهداری و تعویض زود به زود فاش لامپ دستگاه ها است.

دستگاه هایی مانند اس اچ آر ؛ آی پی ال و ایلایت دستگاه های ارزانتری می باشند و انجام لیزر با این دستگاه ها هزینه پایین تری نیز دارند. از سوی دیگر، استفاده از این نوع دستگاه ها باعث میشود تعداد جلسات لیزر مو افزایش یابد. اما مشکل مهمی که در انجام لیزر موهای زائد با این دستگاه ها وجود دارد مربوط به بازگشت پذیری مو بعد از مدت کوتاهی میباشد. لذا برای جلوگیری از این بازگشت مو باید هر سال یکی دوبار با تشخیص متخصص لیزر مو انجام شود .همچنین این روش ممکن است برای برخی از انواع پوست ها و موها جواب قطعی ندهد. لذا بیشترین کاربرد این نوع از دستگاه ها در سالن های زیبایی میباشد. در نهایت به دلیل بالا بودن تعداد جلسات در استفاده از دستگاه های نوری برای لیزر مو، هزینه بالاتر خواهد رفت.

در مقابل لیزر اس اچ آر یا ایلایت و آی پی ال می توان دستگاه های قدرتمند و بسیار موثر مانند دستگاه لیزر الکساندرایت , دستگاه لیزر دایود و دایود الکس را که گرانتر نیز هستند را معرفی کرد. به دلیل قدرت این دستگاه ها و نیز هزینه بالای نگهداری آنها , انجام لیزر مو با آنها هزینه بالایی را خواهد داشت. اما از طرف دیگر به دلیل بالا بودن قدرت لیزر الکساندرایت یا دایود الکس تعداد جلسات تا ۶ مورد نیز کاهش می یابد که در این صورت هزینه تقریبا به سطح همان دستگاه های اس اچ آر نیز نزدیک می شود. البته باید به یک نکته نیز در تعیین تعداد جلسات توجه کنیم :

همانطور که می دانیم یکی از موارد مهم در تعیین قیمت لیزر موهای زائد نوع دستگاه و کلینیک زیبایی است که آن را انتخاب کرده ایم . اما نوع دستگاه یکی از فاکتورهای تعیین کننده هزینه لیزر موهای زائد است . درحالیکه مواردی مانند : نوع پوست و رنگ پوست فرد متقاضی نیز در تعیین هزینه لیزر بسیار دخیل است. زیرا پوست های تیره به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند . لذا هر چه پوست شما سفیدتر و مو تیره تر باشد تعداد جلسات کمتر و در نهایت نتیجه نهایی نیز رضایت بخش تر خواهد بود .

تفاوت هزینه لیزر در دستگاه های مجهز به خنک کننده

دستگاه های لیزر در اثر تماس با پوست گرما تولید میکنند لذا این دستگاه ها باید دارای خنک کننده یا کولینگ باشند، بطور معمول این کولینگ ها معمولا با باد ساده و یا ترکیب با آب کار می کنند و همچنین محل اتصال هندپیس به بدن را از فلز آلومینیوم می سازند که ایجاد حس سرما کند. این روشها در کاهش حس سوزش و گرما تاثیر چشم گیری ندارد، اما هزینه نگهداری آن پایین است.

شرکت candela با متد ویژه، از گازهای فوق سرد کرایوژن به جای باد استفاده میکند. این خنک کننده ها در کسری از ثانیه ،قبل از تابش اشعه لیزر، کرایوژن را به سطح پوست میفرستند تا فرد سوزش و درد را احساس نکند. از طرفی با تکیه بر این سیستم می توان لیزر را با خیال راحت با درجات بالاتر بدون کوچکترین آسیبی انجام داد، در نتیجه تعداد جلسات با دستگاه جنتل مکس پرو در ۹۰ درصد افراد بین ۴ الی ۶ جلسه می باشد. البته در ۱۰ درصد افراد ممکن است به جلسات بیشتر نیاز باشد و این به هیچ عنوان توسط هیچ کس قابل پیش بینی نیست.

هزینه بالا دستگاه + هزینه های نگهداری بالا + هزینه گازهای کرایوژن (که فقط مختص این دستگاه است) باعث می شود تا در تمام دنیا تعرفه انجام لیزر موهای زائد با دستگاه جنتل مکس پرو گرانتر باشد.

لیست هزینه لیزر موهای زائد بدن در کلینیک نای ذی به شرح ذیل میباشد:

پشت لب ۱۰۰۰۰ روی باسن کامل ۶۵۰۰۰
چانه ۱۵۰۰۰ بیکینی ۴۹۰۰۰
پشت لب و چانه ۲۰۰۰۰ خط بیکینی ۱۹۰۰۰
زیرچانه ۲۰۰۰۰ خط باسن ۱۹۰۰۰
کنار گوش ۱۹۰۰۰ بیکینی کامل ۸۹۰۰۰
روی بینی ۱۰۰۰۰ کشاله ران ۴۵۰۰۰
صورت کامل ۴۹۰۰۰ ران کامل ۱۵۰۰۰۰
گردن ۱۹۰۰۰ ساق کامل ۹۹۰۰۰
زیربغل ۴۹۰۰۰ روی هر دو پا ۱۰۰۰۰
بازو کامل ۶۵۰۰۰ پا کامل ۱۹۹۰۰۰
ساعدکامل ۸۵۰۰۰ شکم کامل ۴۰۰۰۰
روی دست کامل ۱۰۰۰۰ دست کامل ۱۴۹۰۰۰
گودی کمر ۲۹۰۰۰ از گردن تا باسن ۱۲۹۰۰۰
دور سینه ۱۵۰۰۰ سرشانه ۴۹۰۰۰
قفسه سینه کامل ۲۹۰۰۰ خط زیر ناف ۱۵۰۰۰
کل بدن با صورت و گردن ۵۵۰۰۰۰ کل بدن بدون صورت و گردن ۴۹۹۰۰۰
پکیج استخری(ب.زیربغل.ساق.ساعد) ۲۸۹۰۰۰ پکیج بیوتی(صورت.گردن.ب.زیربغل) ۱۷۹۰۰۰

در کلینیک نای ذی جهت رفاه حال خانم ها، هزینه لیزر موهای زائد بدن در نواحی مختلف به درخواست بیمار توسط اپراتور خانم انجام میشود. اپراتور قبل از انجام لیزر علاوه بر یک شرح حال کامل یک معاینه ساده پوست و مو در نواحی باز بدن دست و پا وصورت  از لحاظ نوع رنگ و میزان حساسیت پوست و رنگ مو توسط پزشک متخصص انجام میشود و مشاهدات نوع پوست و مو در نواحی پوشیده بدن توسط اپراتور خانم به پزشک گزارش میشود، در نهایت، پزشک متخصص براساس نوع پوست بیمار،نوع دستگاه لیزر و هزینه لیزر موهای زائد بدن را مشخص میکند، همچنین تنظیمات دستگاه (طول موج وانرژی مناسب با پوست مراجعه کننده ) توسط پزشک انجام میشود و سپس در کمال آرامش و با دقت و با تعداد شات کافی توسط اپراتور خانم لیزر موهای زائد نواحی خاص تقریبا بدون درد یا با درد کم انجام می شود . بطوریکه اغلب نیازی به مالیدن کرم بی حسی نمی باشد.

امیدواریم تا با ارائه بهترین خدمات در حوزه زیبایی، پوست و مو در کلینیک مو نای ذی بهترینها را برایتان به ارمغان آوریم

سلامت تن شما آرزوی ماست.

همچنینن سایر خدمات کلینیک نای ذی را میتوانیم  به طور کل  شامل ۶ بخش اصلی ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

 

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا را میگیردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از   رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

تلفن تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای پوست، زیبایی و لیزر موهای زائد ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

کلینیک مو نای ذی با سالها تجربه در کاشت مو، آماده ارائه خدمات به شما مراجعه کننده عزیز میباشد.

تلفن تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲۰

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم