ایران، تهران

تلفن مشاوره :09120434397

از بین بردن موهای زائد بدن مردان

از بین بردن موهای زائد بدن مردان

از بین بردن موهای زائد بدن مردان

یکی از دلایل وجود موهای بدن این است که ما هر غذایی که میخوریم تولید مواد زایدی کرده که بخشی از آن بصورت بخار است. این بخار نیاز به خروج از بدن دارد زیرا اگر در بدن جمع شود سبب بروز بیماریهایی مانند سردرد،آبریزش بینی و خلط و غیره میشود. لذا در صورت نداشتن مو، منافذ پوست بسته شده و بخارات بدن دفع نمیشود. وجود مو در صورت و بدن مردان سبب میشود که مردان تصویر مردانه ای داشته باشند. اما مقدار بیش از اندازه آن در روی پشت،بازوها،گردن،قفسه سینه سبب میشود که ظاهری خوشایندی نداشته باشند و باعث کاهش اعتماد بنفس میشود. بطوریکه بسیاری از مردان از داشتن مقدار بیش از اندازه مو رنج میبرند. بنابراین روشهایی را برای رفع موهای زائد استفاده میکنند. رایج ترین روشی که مردان برای رفع موهای زائد استفاده میکنند اصلاح با تیغ میباشد. این روش براحتی توسط خود فرد انجام میشود، در حالیکه روشهای الکترولیز، اپیلاسیون را نمیتوان به تنهایی انجام داد. میزان زخم و بریده شدن پوست، التهاب پوست در روش اصلاح با تیغ بیشتر از سایر روشهاست.

ازاینرو، هنگامیکه در مورد بهترین روش رفع موهای زائد بدن مردان صحبت میشود، بی شک روش لیزردرمانی برای حذف موهای زائد پیشنهاد میگردد. استفاده از سایر روشها برای از بین بردن موهای زائد در نواحی وسیع که تراکم موها بالا میباشد، بسیار دردناک است و علاوه بر آن باید زمان زیادی را صرف پاکسازی کنند.

بسیاری از مردان نسبت به روشهای موقتی رفع موهای زائد حساسیت دارند بطوریکه واکنشهایی مانند التهاب ،تحریک پوست و ایجاد موهای زیرپوستی در این افراد مشاهده میشود. اگر اپیلاسیون و یا سایر روشهای موقتی را برای رفع موهای زائد نواحی وسیعی از پوست بصورت مداوم درنظر گرفته باشید، در اثر تکرار این روش، روال رشد مو سریعتر و ضخیم تر میباشد.

از اینرو، لیزر موهای زائد مردان با کمترین درد و نتایج موثر در کلینیک تخصصی نای ذی انجام میشود. چنانچه بدنبال مرکزی تخصصی برای رفع موهای زائد خود هستید، حتما از کلینیک نای ذی دیدن کنید و با پزشکان متخصص این کلینیک مشاوره داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

لیزر باریکه‌ای از نور است که توسط رنگدانه یا ملانین در فولیکول مویی که در سیکل رشد فعال قرار دارد، جذب می‌شود. با تنظیم مدت زمان یک پالس از پیش تعیین شده و انرژی، لیزر فولیکول‌های مو را هدف قرار داده، رشد آن‌ها را متوقف کرده و موجب حذف سریع، مؤثر و ایمن مو می‌شود. درمان با لیزر موهای زائد مردان تقریباً برای هر ناحیه از بدن بی‌خطر است. نواحی رایج برای آقایان شامل بازوها، اطراف گوش‌ها، بالای بینی، ابروها، بالای پشت، گونه‌ها بالاتر از خط ریش، اطراف لبه‌های ریش و هر مکانی که در آن موهای زیرپوستی باعث بروز مشکلات می‌شوند. از بین بردن موهای زائد در ۴ تا ۶ جلسه‌ای ارائه میشود تا درمان به طور مؤثر روی تمام فولیکول‌های مو در حالی که آن‌ها در چرخه رشد هستند، انجام شود.

مزایای لیزر موهای زائد بدن در مردان

  •  موجب حذف دائمی و کاهش موهای ناخواسته می‌شود.
  •  حذف مو با استفاده از لیزر تقریباً بدون درد است.
  • می‌تواند یک درمان بسیار مؤثر برای موهای زیرپوستی باشد.
  •  دیگر به اپیلاسیون یا اصلاح بیشتر نیازی نیست، صرفه جویی در وقت، صرفه جویی در پول.
  •  از بین بردن موهای زائد با لیزر یک روش بسیار کوتاه‌تر و موثرتر از الکترولیز است.

لیزر موهای زائد در مردان مناسب چه افرادی است؟

مردانی که علاقه‌مند به کاهش موهای زائد هستند متقاضیان خوبی برای لیزر مو محسوب می‌شوند. با آن که در گذشته بیمارانی با رنگدانه‌های تیره‌تر کاندیداهای خوبی به شمار نمی‌آمدند، امروزه با کاهش تنظیمات قدرت لیزر بیمارانی با پوست تیره‌تر نیز به راحتی درمان می‌شوند. از بین بردن موهای زائد با لیزر برای افرادی با پوست بسیار سفید، کرک‌دار یا موهای بلوند مناسب نیست.

تعداد جلسات لیزر رفع موهای زائد مردان

عوامل متعددی در از بین بردن موهای زائد بدن آقایان توسط این روش تأثیر گذار هستند، اما به طور کلی، بعد از هر درمان، شما یک کاهش قابل توجه و دائمی در تعداد موها در ناحیه‌ی تحت درمان خواهید دید.به طور معمول، برای از بین بردن موهای زائد در مردان بین ۶ تا ۱۰ جلسه درمانی برای هر ناحیه مورد نیاز است. برای دستیابی به نتایج مطلوب این عمل باید هر ۴ تا ۶ هفته انجام شود. معمولاً افراد یک نتیجه ۸۵ تا ۹۹ درصدی را پس از یک دوره‌ی کامل درمان با لیزر تجربه می‌کنند.

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا را میگیردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد بدن ، رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت قبلی با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 5 =