ایران، تهران

تلفن مشاوره :09120434397

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو در تهران

در این مقاله می خواهیم در باره ی این موضوع صحبت کنیم که تاتو و فیبروز ابرو چه تفاوت هایی با یک دیگر دارند و چه افرادی کاندیدای خوبی برای انجام فیبروز ابرو هستند.
این روز ها با زیاد شدن روش های مختلف برای انجام اعمال زیبایی و استقبال مردم به ویژه بانوان از این روش ها دیده می شود که بازار این اعمال بسیار داغ است و افراد زیادی هستند که تمایل دارند با انجام آن ها عیب های صورت خود را بر طرف کنند و یا چهره شان را به مطلوب ترین چهره ی دلخواهشان نزدیک تر کنند.

امروزه دیگر مانند قدیم ها یعنی زمان مادرهای ما این موضوع مطرح نیست که افراد به هر قیمتی دست به اعمال جراحی زیبایی بزنند بلکه همه به دنبال آن هستند که از روش هایی استفاده کنند که چهره ی آن ها مصنوعی و غیر طبیعی نباشد و در همین حال که از این روش های زیبایی استفاده می کنند ظاهر طبیعیشان هم حفظ شود و اطرافیان به صورت آشکارا متوجه نشوند که آن ها عمل زیبایی کرده اند یا تغییری در چهره و یا حتی اندام خود ایجاد کرده اند.

فیبروز ابرو

این روش یعنی همان روش فیبروز ابرو یک روش بسیار جدید است و حتی خیلی از ما ممکن است اسم آن را هم نشنیده باشیم به این دلیل که هنوز مثل سایر روش ها فراگیر نشده است اما در ادامه می خواهیم با یکدیگر درباره ی آن بیشتر بدانیم و یاد بگیریم.

اکثر ما با اسم تاتوی ابرو آشنا هستیم، همان طور که احتمالاً می دانید تاتوی ابرو و تاتو روی بدن که از گذشته هم انجام می شده و رواج داشته است، اساس کار مشترکی دارند اما هر کدام به شکل متفاوتی انجام می شود و روش های جداگانه ای دارندکه باعث می شوند با یکدیگر تفاوت های جزئی داشته باشند.

می‌توان گفت میکرو فیبروز یکی از جدیدترین روش های تاتو و هاشور ابرو است؛ پس تا اینجا متوجه می‌شویم که فیبروز یک روش و تکنیک در تاتو کردن ابرو است ولی با روش های جدید و کلی جدید انجام می شود که آن را با تتوهای عادی و قدیمی ابرو متفاوت می کند، یعنی بیس اصلی این کار تزریق جوهر متناسب و سازگار با پوست است که به زیر پوست ابرو تزریق می شود و در این حالت مثل تار ابرو و موهای طبیعی ایجاد می شود.

در روش های قدیمی این گونه جوهرها به صورت پیوسته، یکدست و هموار به زیر پوست ابرو تزریق میشود که بسیار واضح بود و هرکسی که آن را می دید متوجه انجام تتو ابرو فرد میگشت و اگر کسی میخواست پس از مدتی تاتوی ابروی خود را پاک کند متوجه می شد که این کار بسیار دشوار است و یا امکان پذیر نیست و حتی اگر هم بتوان آن را پاک کرد در آخر کار مقداری از آن جوهر تتو زیر پوست ابرو باقی می ماند و به طور کامل پاک نمی شد چون جوهر به عمق پوست نفوذ میکرده و پاک کردن آن پس از مدتی دیگر امکان پذیر نبود اما روش های امروزی مانند میکرو فیبروز با روش‌های قدیمی چند تفاوت دارند که باعث می شوند افرادی که امروزه می خواهند از تتو استفاده کنند با آشنا شدن با این روش، این روش را به روش های قدیمی مانند تاتو ابرو ترجیح دهند.

فیبروز ابرو

دلایل بهتر بودن فیبروز ابرو به تاتو
۱- اول از همه این که این جوهر در سطح پوست تزریق می‌شود و به لایه های عمیق پوست نفوذ نمیکند نتیجه پاک کردن این جوهر مانند روش های قدیمی کار بسیار سخت و دشواری نیست و به راحتی می‌توان آن را تغییر داد و می توان ابرو را بزرگتر و پهن تر کرد و شکل آن را پس از مدتی که از آن خسته شدیم تغییر داد بدون این که نگران این بود که تاتوی قبلی روی پوست باقی می ماند و ظاهری نا مناسب ایجاد می کند.
۲- این روش به حدی طبیعی است که کسی متوجه تاتو کردن ابرو ها ی شما نمی شود. در کل این روش مزایای بسیار زیادی دارد که آن را برتر از تتوهای قدیمی می کند.
۳- این روش قرینه سازی هر دو ابرو را به دنبال دارد، یعنی با این روش ابروها کاملاً قرینه می ‌شوند و زیبایی آن ها حفظ می شوند و احتمالاً همه ی ما به این موضوع آگاهیم که ابرو های قرینه تا چه حد می تواند باعث زیبایی شود و بر روی زیبایی افراد تاثیر مثبت بگذارد.
۴- فرم دادن به تاج ابرو را هم نمیتوان در این روش چشم پوشی کرد چرا که امروزه برای بانوان بسیار اهمیت دارد که تاج ابرو های سالم و قرینه ای داشته باشند و همه ما می‌ دانیم که تاج ابرو یکی از نکات مهم در زیبایی خانم ها به حساب می آید و می تواند بر چهره افراد تاثیر زیادی بگذارد.
۵- حالت بسیار ظریف و طبیعی دارد اطرافیان متوجه آن نمی شوند و پس از مدتی که از حالت و شکل ابروی خود خسته شدید می توانید آن را پاک کنید و یک تاتوی جدید روی آنها اعمال کنید و آن ها را تغییر دهیم.
۶- این روش درد وسوزش کمتری نسبت به روش های قدیمی دارد.
۷- همچنین کار کردن در عمق سطحی پوست اتفاق می‌افتد و نه لایه های عمیق پوست.
۸- این این روش دقت بیشتری دارد به این دلیل که به صورت دستی انجام می شود.
البته نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که کسانی که قبلاً از تاتو استفاده کردند دیگر نمی توانند از این روش استفاده کنند و این روش برای کسانی مناسب است که تا به حال از هیچ نوعی از انواع مختلف تاتوی ابرو استفاده نکرده باشند.

نویسنده: زهرا افشار

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 15 =