ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

کاشت مو :88665532-021 * پوست و زیبایی: 88201505-021 * 88673101-021

 بهترین کلینیک مو در تهران

در جامعه امروزی وقتی صحبت از کلینیک مو به میان می آید بسیاری از ما در اندیشه این هستیم که نحوه کار و فعالیت آن کلینیک مو آیا واقعاً با آنچه که آنها میگویند سنخیت دارد یا نه ؟

درست است که فاصله بین واقعیت عمل به سخنان تا حرف ها و شعارها امروزه در میان مردم همواره با شک و تردید بوده که آیا فلان کلینیک مو در پس تمام حرفهایشان به تعهداتشان تا چه اندازه عمل میکنند، ولی چه بسا با تحقیق به صورت حضور فیزیکی، مجازی و یا حتی پرس و جو از اطرافیان و دوستان میتوان تفاوت بین حرف تا عمل را تاحدود زیادی بدست آورد.

در کلینیک مو نای ذی نیز همواره سعی براین شده است تا با:

 • ارائه نمونه کارهای مراجعه کنندگان
 • مشاوره رایگان و حرفه ای
 • برخوردی مناسب و رویی باز با مراجعه کنندگان
 • ویزیت کامل و چندجسه ای جهت نیاز سنجی کاشت مو
 • اشتراک گذاری تجارب مراجعه کنندگان و مخاطبین
 • شفاف سازی هزینه های پیوند مو
 • ارائه تخفیف های ویژه
 • استفاده از کادری مجرب و متخصص
 • استفاده از تجهیزات پیشرفه روز دنیا در حوزه کاشت مو
 • تجویز داروهای مناسب با جنسیت مو و نوع پوست
 • بررسی حساسیت های پوستی
 • و پیگیری های مستمر تا پایان رشد و رویش طبیعی مو

بتوانیم لبخند رضایت را بر لبان مراجعین بنشانیم.

امید آن داریم تا بتوانیم همواره در کلینیک مو نای ذی برگ برگ خاطرات شیرین از زیبایی مخاطبین را ثبت کنیم.

از جمله مواردی که در منشور اخلاقی کلینیک مو نای ذی میتوان بدان اشاره کرد نگاهی است که ما برای رویش مجدد موهای طبیعی برای مراجعه کنندگان داریم، و این است که با حفظ رویش و زیبا کردن دوستان بتوانیم دستخوشی از لحاظات شیرین و ایجاد اعتماد به نفس در مخاطبین را بوجود بیاوریم.

کلینیک مو

آنچه که کلینیک مو نای ذی را متمایز کرده است:

 • شفافیت قیمت و کیفیت کلینیک مو

نکته ای که میتوان بدان اشاره کرد شفافیت هزینه ها و قیمت های ما نسبت به سایر همکاران ما در عرصه پوست و مو می باشد.

ما با حذف هزینه های پنهان در ادامه کاشت مو و شفاف سازی صفر تا صد  قیمت ها و کسب رضایت مطلوب تا زمان پرپشت شدن نواحی کم مو همواره در کنار مخاطبین هستیم.

قیمت های ما را در هنگام مشاوره رایگان در کلینیک مو نای ذی براحتی میتوانید استعلام و مقایسه قیمت با سایر همکاران ما گرفته و به جد میتوانیم در مورد رقابتی بودن قیمت ها و کیفیت های ما در کلینیک مو نای ذی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

 

 • آموزش در مورد پیوند مو در کلینیک مو

ما بر این اعتقاد داریم که به جای اینکه در مقابل مراجعه کنندگان و مخاطبین باشیم همواره در کنارشان هستیم و آنچه که در مورد کاشت مو باید به مراجعه کنننده بگوییم با متانت و حوصله خواهیم گفت تا هم ایشان به نوعی آموزشی مختصر در رابطه با کاشت مو دیده باشند و هم اینکه بتوانند برای دیگران از عمل بدون جراحی پیوند مو سخن به میان آورند.

این سبب میشود تا سوالی در ذهن شخصی که به نیت کاشت مو آمده به کلینیک مو نمانده باشد و واهمه ای از انجام کاشت مو در خود نبیند و با خیال راحت اقدام به پیوند مو کند.

 

 • ارزیابی رایگان در کلینیک مو

بسیاری از کلینیک های مو دیده شده که هنگام حضور مراجعین در آنجا بابت آنالیز مو و پوست ایشان به عنوان ویزیت، مبالغی را از ایشان دریافت می نمایند که این به نوبه خود در کلینیک نای ذی کاملاً رایگان انجام میپذیرد و پزشکان و متخصصان مجرب ما همواره مشتاق شنیدن سخنان مراجعه کنندگان کاشت مو می باشند.

 

 • دستیابی به نتایج موفق در کلینیک مو نای ذی

ما در سالیان اخیر با طیف گسترده ای از مراجعین و اقشار مختلف جامه روبرو بوده وهستیم و با کسب تجارب بیشماری در حوزه پوست، مو و زیبایی توانسته ایم دانش خود را از افراد معروف تا افراد غیر معروف با هر نوع فرهنگی اثبات کنیم و لبخند رضایت را لبانشان بنشانیم.

شما کافی است با حضور در کلینیک مو نای ذی و دریافت نمونه کارهای ما در یک دهه اخیر گواه این صحبت ما باشید.

 

 • راحتی بیماران و مراجعه کنندگان در کلینیک مو نای ذی

آنچه که در بسیاری از کسب و کارها نیز میتواند عامل موفقیت بسیاری باشد، ایجاد راحتی و خرسندی مخاطبین و مراجعه کنندگان می باشد که با ایجادی محیطی آرام و اتاق عمل های اختصاصی، حس دوستانه بودن محیط و اعتماد در ایشان ایجاد شده و با کسب آرامش روحی و به دور از تنش های ذهنی با قلبی آرام و پر نشاط عمل کاشت مو در کلینیک مو نای ذی صورت میپذیرد.

 

 • تعداد پیوند مو در کلینیک مو

اگر طی این چند سال اخیر بخواهیم تعداد موی پیوند شده را که همواره در حال رشد مجدد هستند را حساب کنیم نمیتوانیم عدد درستی بگوییم ولی به صورت تقریبی از سابقه کاشت مو که در این چند سال انجام داده ایم بخواهیم صحبت کنیم به جد میتوان گفت بالای ۱۰ میلیون پیوند مو موفق در ایران انجام داده ایم و این خود حاکی از تجربه بالای کلینیک مو نای ذی در حوزه زیبایی و کاشت مو می باشد.

 

 • تعهد جداگانه برای هر مراجعه کننده به کلینیک مو

ما همواره بر این اعتقاد هستیم که آنوتومی بدن هر شخص با شخص دیگر در این جهان پهناور متفاوت بوده است و هر مراجعه کننده ای به کلینیک مو نای ذی باید به دقت مورد ارزیابی پوستی و مو برای بدست آوردن هرچه بهتر نتایج زیبایی ایشان قرار گیرد که این امر نیز باز هم توسط پزشکان متخصص حاذق کلینیک مو نای ذی صورت می پذیرد.

امیدواریم تا با ارائه بهترین خدمات در حوزه زیبایی، پوست و مو در کلینیک مو نای ذی بهترینها را برایتان به ارمغان آوریم

سلامت تن شما آرزوی ماست.

همچنینن سایر خدمات کلینیک نای ذی را میتوانیم  به طور کل  شامل ۶ بخش اصلی ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان بهترین کلینیک مو و بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده ی دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا میگردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی و سایر نواحی بدن باشد .

شما می توانید جهت اطلاع از رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت و از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در تماس باشید.

تلفن تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای پوست، زیبایی و لیزر موهای زائد ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

کلینیک مو نای ذی با سالها تجربه در کاشت مو، آماده ارائه خدمات به شما مراجعه کننده عزیز میباشد.

تلفن تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲۰

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم