ایران، تهران

تلفن مشاوره :09120434397

مرکز کاشت مو در تهران ، نای ذی

مرکز کاشت مو

مرکز کاشت مو نای ذی :  با آرزوی بهترینهای زندگی و زیبایی های آن برای شما

امروزه در این دنیای پهناور که ما انسانها در آن زندگی میکنیم هرکدام از ما به نوبه ی خود دارای اندیشه ها و تفکرات گوناگونی هست که همین تفکرات برآمده از ذهن انسان پیرامون دنیای خودش رو میسازد

یه سخنی از بزرگی شنیدم که خداوند زیبایی رو دوست داره و به سبب همین خصلت نیز سبب شده که ما انسانها که خلق شده توسط خداوند متعال هستیم زیبایی رو در وجودمون همواره بهش اهمیت بدیم

خب همونطور که میدونید در حوزه زیبایی پوست و مو مرکز کاشت مو نای ذی به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو و به جد میتوان گفت به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو میتونیم ازش نام ببریم.

تو جامعه امروزی مون خیلی ها مدام با تبلیغات مختلف بهترین مرکز کاشت مو ، بهترین کلینیک لیزر و … مواجه هستیم، اما در این همه بازار داغ کاشت مو واقعاً برای یک مخاطب سخته که بتونه برای اولین بار با یک تبلیغ اعتماد داشته باشه و برای انجام کاشت مو به مرکز کاشت مو مورد نظر تبلیغ شده مراجعه کنه.

توصیه ای به دوستان و بازدیدکنندگان ما در مرکز کاشت مو

همواره بر اطمینان پیدا کردن به پزشکان حاضر در کلینیک مربوطه و بررسی به روز بودن تجهیزات کلینیک و مرکز کاشت مو هستش که واقعاً آیا وقتی صحبت از مرکز کاشت مو به میان میاد

 ۱- آیا پرسنل مربوطه در کلینیک واقعاً از تعهد و تخصص بالایی برخوردار هستند یا نه ؟ ۲- آیا از تجیزات به روز و درستی استفاده میکنند یا نه؟

۳- آیا از داروها و توصیه های به موقع برای مراجعین استفاده میشه یا نه؟

۴- آیا آموزش مراقبت های بعدی اصولی و صحیح با حوصله  و متانت ارباب رجوع پسندی انجام میشه یا نه؟

ما به یقین در مرکز کاشت مو کلینیک نای ذی تمامی مواردی رو که در بالا گفتیم رو لحظه به لحظه به خاطر جذب رضایت و نشوندن لبخند بر چهره مراجعه کننده رصد میکینم و خانم طاهره مولازاده که به عنوان بنیانگذار این انستیتو و مرکز کاشت مو بودند نیز به جدیت در مورد همکاران و پرسنل خود مورد ارزیابی قرار میدهند تا بهترینها را برای شما به ارمغان آوریم.

مرکز کاشت مو در اکثر شهرهای میهن عزیزمان ما به وفور دیده میشوند، به خصوص در تهران، به دلیل جمعیت بالا و ترافیک کاری زیاد، مرکز کاشت مو بیشتری دیده میشه اما گفتیم با کمی تحقیق و دیدین نمونه کارها و مصاحبه حی و حاضر مخاطبین ما میتوانید به این موضوع در جهت کسب اطلاع و اعتماد بیشتر واقف بشوید.

لازم به ذکر است که تعرفه قیمت های مرکز کاشت مو کلینیک نای ذی نیز نسبت به سایر همکاران ما در این حوزه  از نظر کیفیت بالاتر و قیمت پایین تر بوده و در این باره نیز با خیال راحت میتوانید حجم کاشت موی خود به صورت تضمینی را دریافت نمایید و حتی با سایر مرکز کاشت مو دیگر نیز مورد مقایسه قرار دهید.

لذا برای مشاوره رایگان با ما حتماً در تماس باشید و از قیمت ها و کیفیت ها و زمان متراکم شدن نواحی کم پشت و …. را جویا شوید

چه بسا با حضور فیزیکی خود در کلینیک نای ذی اطلاعات دقیقتر و جامع تری را بدست بیاورید

مرکز کاشت مو آن هم طبیعی

خیلی از کلینیک های زیبایی دیده شده است که به عنوان کاشت مو نیز از اکستنشن ها و موهای مصنوعی با تبلیغ زیبا تر نمودن شما انجام میدهند که ما آن را پیشنهاد نمیکنیم چرا که در ته ذهن هر انسانی طبیعت هر چیز نهادینه شده و از طبیعی بودن آن لذت می برد

و علاه بر این شاهد مشکلات دیگری هنگام شنا و یا استحمام نیز دیده میشود و در بسیاری از موارد مصنوعی بودن مو نیز کاملاً مشهود است به طوری که زیر نور آفتاب موها از رنگ طبییعی و موی شما برخوردار نیست

ولی در مرکز کاشت مو طبیعی کلینیک نای ذی به صورت صد در صد تضمینی کاشت مو را برای شما انجام خواهیم داد. چه با استفاده از بانک پشت موی سرتان که هنوز وجود دارد و یا بانک موهای زیر چانه و یا  استفاده از بانک اهدا کنندگان مو که حتی گروه خونی آنها نیز با شما یکی میباشد و سایر روشهای علمی و تخصصی مورد تایید انجمن پوست و مو ایران و اساتید مجرب در کلینیک نای ذی.

یکی از روشهای  کاشت مو در مرکز کاشت مو نای ذی

کاشت مو به روش ترکیبی FUT+FIT

همانطور که در سایر حوزه های پزشکی، پیشرفتهای تکنولوژی و تغییرات عمده ای را شاهد هستیم در حوزه پوست و مو نیز این امر مستثنی نیست و پیشرفت در روش های جراحی پیوند مو و کاشت مو نیز به طور دائم انجام میگردد و روشهای های کاشت مو با هدف زیباتر جلوه دادن و  طبیعی تر نمودن نتایج، لحظه به لحظه در حال پیشرفت و تغییر هستند.

 روش های شناخته شده و اثبات شده fit و  fut هر کدام می توانند به عنوان بهترین راه حلهای درمان کم پشت بودن مو برای متقاضیان باشند، با این حال روشی دیگر نیز از  ترکیب این دو روش نتیجه ای بهتر به ثمر میدهد که دارای مزایای زیادی می باشد که میتوانید در مرکز کاشت مو نای ذی به صورت حضوری با مشاورین ما در این رابطه اطلاعات کسب نموده و نمونه کارهای ما و حتی مراجعه کنندگان را در مرکز کاشت مو ملاقات فرمائید.

کاشت ابرو در مرکز کاشت مو

ابرو از جمله نواحی صورت می باشد که در زیبایی ظاهر هر شخصی تاثیر بسازیی دارد ما نیز توسط متخصصان مجرب مرکز کاشت مو کلینیک نای ذی این امر را به صورت کاملاً تضمینی به واقعیت مبدل میسازیم.

کاشت ریش و سبیل در مرکز کاشت مو

روانشناسان بر این عقیده اند که به اشخاصی که ریش و سبیل  به صورتشان می آید افراد اعتماد بیشتری میکنند، البته ناگفته نماند که در بسیاری از اشخاص دیده میشود که از پریدگی بخشی از موهای صورت خود ناراحت بوده و توسط پزشک پوست مو نیز این مسئله براحتی میتواند در مرکز کاشت مو نای ذی حل شود.

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان بهترین  مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا را میگردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

امیدواریم تا با ارائه بهترین خدمات در حوزه زیبایی، پوست و مو در کلینیک مو نای ذی بهترینها را برایتان به ارمغان آوریم

سلامت تن شما آرزوی ماست.

همچنینن سایر خدمات کلینیک نای ذی را میتوانیم  به طور کل  شامل ۶ بخش اصلی ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

شما می توانید جهت اطلاع از رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت و از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای پوست، زیبایی و لیزر موهای زائد :  ۰۲۱۸۸۶۷۳۱۰۱   —   ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

کلینیک مو نای ذی با سالها تجربه در کاشت مو، آماده ارائه خدمات به شما مراجعه کننده عزیز میباشد.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو : ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲  —   ۰۹۱۲۰۴۳۴۳۹۷

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم