ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

کاشت مو :88665532-021 * پوست و زیبایی: 88201505-021 * 88673101-021

چگونه موهای زائد را برای همیشه از بین ببریم؟

چگونه موهای زائد را برای همیشه از بین ببریم؟

چگونه موهای زائد را برای همیشه از بین ببریم؟

موی زائد چیست؟

موهایی که در نواحی صورت، پشت لب، پیشانی، گوش‌ها، گردن، شکم و ناحیه تناسلی، پوست صورت، چانه، زیر چانه و گونه‌ ها رشد می‎کند، موی زائد میباشند زیرا از بین بردن موهای این نواحی کاری دشوار است و از این رو برای افراد خوشایند نیست.

افراد از روش‌های مختلفی برای رفع موهای زائد استفاده میکنند. بعضی از این روشها موقتی هستند که شامل: دستگاه‌های موکن خانگی، اپیلاسیون، کرم ها و پودرهای موبر، بند انداختن و استفاده از موچین، تیغ اصلاح، اپیلاسیون و محلول‌های شیمیایی. پس از استفاده از روش های مذکور موهای زائد دوباره رشد خواهند کرد و هر کدام از این روش‌ها می توانند عوارضی مانند حساسیت نیز ایجاد کنند.امروزه افراد از این روشها بدلیل موقتی بودن استفاده نمیکنند. و روش‎های جدید و مفیدتری را جایگزین کرده اند.
در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی نای ذی، برای از بین بردن موهای زائد از جدیدترین و پیشرفته‎ترین روش‌های درمانی برای این منظور استفاده می‎شود. ما از آخرین و پیشرفته‌ترین لیزرها و روش‎ها برای از بین بردن سریع‎تر و موثرتر موهای زائد استفاده می‎کنیم. یکی از متداول‎ترین جراحی‎های زیبایی، از بین بردن موهای زائد با لیزر است. در ادامه به بررسی روش لیر درمانی برای رفع موهای زائد می پردازیم.

از بین بردن و لیزر موهای زائد بدن برای همیشه

اشعه لیزر ماهیت نوری دارد و بدون آسیب رساندن به پوست اطراف به گرما تبدیل میشود و با نفوذ به فولیکول مو، توسط پیگمنت های موجود در مو جذب شده و موجب از بین رفتن موها درون پیاز مو می‎شود. رفع موهای زائد روشی دائمی است زیرا با انجام آن احتمال رویش مجدد مو از بین می‌رود و به پوست آسیب گرمایی نمی‌رسد.
جهت رفع دائمی لیزر با توجه به تنوع رنگ پوست، لازم است که از تنوع لیزر و منابع نوری آنها استفاده کرد. لیزر موهای زائد منجر به کاهش دائمی و طولانی مدت موها میشود.
استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد بدن و صورت و برای همه افراد با انواع و رنگ‌های مختلف پوست امکان پذیر است.
با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های لیزر، امکان رفع موهای زائد برای پوست های تیره نیز فراهم شده است. زیرا تا قبل از ابداع دستگاههای پیشرفته لیزر، لیزر درمانی فقط برای پوست های روشن مناسب بود. اما امروزه این عمل زیبایی برای بیماران با رنگ پوست تیره هم انجام می‌شود وخطری برای آنها ندارد.
برای از بین بردن موهای زائد در بیشتر افراد باید چند مرحله لیزر انجام شود.
در برخی موارد ممکن است که زمان از بین رفتن موهای زائد چندین سال زمان ببرد. باید به مراقبت‌هایی که پس از انجام لیزر نیاز است توجه داشت. تشخیص اسن که چه کسی به انجام لیزر نیاز دارد و تا چه میزان باید این کار را انجام دهد تا کاملا موها رفع شوند، غیر ممکن است.
بهترین و موثرترین شیوه برای درمان موهای زائد موجود در قسمت بازو، سینه، پشت و شانه است.

دوره درمان لیزر برای افراد مختلف متفاوت است اما بطور میانگین برای رفع موهای زائد ۳ تا ۷ جلسه زمان نیاز است.به دلیل متفاوت بودن افراد و الگوی رشد موها، در هر فرد متفاوت است اما به طور میانگین برای برطرف شدن موها بین ۳ تا ۷ جلسه نیاز است.

چگونه موهای زائد صورت را برای همیشه از بین ببریم؟

روشهای مختلفی برای رفع موهای زائد صورت وجود دارد. از جمله روشهای سنتی مانند اصلاح با نخ، وکس صورت، شیو کردن که همه این روشها عوارضی مانند زخم شدن پوست، التهاب و جوش را به همراه دارد. بنابراین باید راه حلی ارائه دهیم که موهای زائد صورت را بصورت دائمی از بین ببرد. امروزه لیزر جایگاه خوبی در رفع موهای زائد بدست آورده است. زیرا میزان دقت و ظرافت آن بسیار بیشتر از سایر روشهای مذکور میباشد. این روش درمان، شاید پرهزینه بنظر آید اما یک روش تضمینی در رفع موهای زائد است که توسط پزشکان متخصص انجام میشود. لیزر بر روی موهایی که بصورت کرک و روشن باشد تاثیر نمیگذارد. بنابراین قسمتهایی از صورت را برای لیزر انتخاب کنید که دارای موهای تیره و ضخیم باشد. معمولا ناحیه پیشانی و چانه مستعد رویش موهای ضخیم میباشد. اما بهتر است جهت تشخیص نواحی از صورت که نیاز به لیزر دارد، با پزشک متخصص مشورت کنید.

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا را میگیردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد بدن ، رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

کلینیک نای ذی با سالها تجربه در لیزر موهای زائد ، آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز میباشد. تلفن تماس جهت مشاوره لیزردرمانی ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ میباشد، منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =