ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

کاشت مو :88665532-021 * پوست و زیبایی: 88201505-021 * 88673101-021

کلینیک لیزر موهای زائد در تهران

کلینیک تخصصی زیبایی نای ذی مجموعه ای متشکل از بهترین متخصصین پوست ، مو و زیبایی است. این کلینیک دارای مجوز و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران میباشد. نای ذی با تکیه بر دانش و تجربه پزشکان و متخصصان و همچنین  بهره گیری از آخرین تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته روز دنیا، خدمات زیبایی اعم از لیرز درمانی، کاشت مو را ارائه میدهد. متدهای زیبایی نای ذی سلامتی و لطافت پوست را برای شما به ارمغان می آورند. در این مرکز تمامی خدمات زیبایی تحت نظر بهترین پزشکان، بصورت حرفه ای انجام میشود. متخصصان نای ذی جهت آشنایی بیشتر مراجعه کنندگان و توضیح مراحل کار، جلسات مشاوره ای را قبل از لیزر درمانی و کاشت مو ترتیب داده اند. تا از این طریق بتوانند متد درمانی ویژه ای برای هر فرد اتخاذ کنند. راز زیبایی را با متد ویژه نای ذی تجربه کنید. همکاران ما در کلینیک نای ذی آماده اند که خواسته ها و انتظارات شما را برآورده سازند و زیبایی را به شما هدیه دهند. کلینیک لیزر موهای زائد در تهران به صورت تضمینی فقط  کلینیک نای ذی

  کلینیک تخصصی نای ذی یکی از بهترین کلینیک های لیزر موهای زائد در تهران می باشد که سالهاست بصورت کاملاً حرفه ای و تخصصی در بازار کلینیک لیزر موهای زائد در تهران می باشد که تاکنون عملیات لیزر موهای زائد را برای بسیاری از متقاضیان انجام داده است و تمامی متقاضیانی که از خدمات ما استفاده کردند رضایت کامل و جامعی دارند.

کلینیک لیزر موهای زائد در تهران

خدمات لیزر درکلینیک نای ذی:

  1. رفع موهای زائد صورت مناسب با انواع پوست با کمترین درد
  2. رفع موهای زائد دست و پا
  3. رفع موهای زائد ناحیه تناسلی
  4. از بین بردن موهای زائد بیکینی با روش لیزر برزیلی
  5. رفع موهای زائد زیر بغل
  6. رفع موهای زائد کمر و سینه
  7. رفع موهای زائد گردن

نکاتی از لیزر درمانی که توسط  متخصصان پوست نای ذی توصیه میشود:

از مواردی که برای بیشتر مراجعین سوال میشود، آیا لیزر درمانی خطرناک است؟

  • لیزر چون ماهیت نوری دارد، اثرات سو بر روی بدن نخواهد گذاشت. اگر میخواهید اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا لیزر موهای زیر بغل سبب آسیب به غدد لنفاوی میشود و موجب بروز سرطان می گردد؟ آیا لیزر موجب نازایی میشود؟ اینجا کلیک کنید.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بطور متوسط چند جلسه طول می کشد؟

تعداد جلسات نواحی مختلف بدن وابسته به عواملی مانند تراکم موها، وسعت ناحیه موردنظر، جنس مو و … میباشد. که در جلسات مشاوره با پزشک، تعداد جلسات موردنیاز مشخص می گردد. جهت رزرو وقت مشاوره در کلینیک لیزر موهای زائد در جنوب تهران با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

بعد از اتمام جلسات لیزر،همه موهای زائد از بین خواهند رفت؟

  • بطورکلی بعد از اتمام جلسات لیزر، ۸۵% موهای زائد از بین می رود و مابقی موها بصورت کرک نازک میباشند. که با مراجعه مجدد بطور سالیانه و یا دوسال یکبار طی یک یا دو جلسه، به نتیجه مطلوب دست خواهید یافت.

جهت رزرو وقت مشاوره در کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

جهت رزرو وقت مشاوره در کلینیک لیزر موهای زائد در شرق تهران با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

جهت رزرو وقت مشاوره در کلینیک لیزر موهای زائد در جنوب تهران با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

جهت رزرو وقت مشاوره در کلینیک لیزر موهای زائد در شمال تهران با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

اگر به دنبال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران هستید و می خواهید موهای زائد بدنتان را به یک کلینیک حرفه ای و تخصصی واگذار کنید تا لیزر بسیار موثر و اثربخشی را برای شما انجام دهد کافیست از همین امروز با کلینیک تخصصی  نای ذی تماس بگیرین

نای ذی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران و حتی خاورمیانه می باشد که از حرفه ای ترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیای آمریکا و اروپا استفاده می کند استفاده از این دستگاه توسط بهترین و تیم متخصص مجرب پزشکی پوست و مو در حوزه لیزر مو انجام میشود.

 اگر شما هم جزء افرادی هستید که به دنبال لیزر موهای زائد بدنتان هستید و میخواهید در کمترین زمان ممکن بهترین اثر بخشی را ببینید کافی است با کلینیک تخصصی نای ذی تماس بگیرید تا همکاران ما به شما بهترین مشاوره‌ها را ارائه دهند.

 بسیاری از مراجعه کنندگانی که برای رفع موهای زائد بدنشان به کلینیک تخصصی نای ذی مراجعه می‌کنند اذعان دارند که ما روش های مختلفی را برای از بین بردن موهای زائد بدن مان استفاده کرده ایم  حتی از روش‌های سنتی تا بهترین داروها و کرم ها استفاده کرده ایم اما هیچ یک از آنها نتیجه دائمی و دلخواهی که انتظار آن را داشتیم برای ما در پی نداشت و بعد از مدتی مواجه می شدیم که دوباره رویش موهای زائد بدن آغاز شده و به حالت اول برمیگردد و بابت این موضوع بسیار ناامید و دلسرد می شدیم و همیشه به دنبال بهترین راه حل برای از بین بردن و حذف دائمی موهای زائد بدن مان بودیم، روشی موثر و اثر بخشی به ذهنمان خطور نمی‌کرد تا اینکه با سرچ در گوگل با وب سایت کلینیک نای ذی آشنا شدیم و با دریافت وقت مشاوره و رزرو وقت ملاقات توانستیم مشاوره های موثری را در این باره دریافت نمائیم.

 بعد از تماس با آشنایی با کلینیک تخصصی نای ذی و دریافت مشاوره کاملاً رایگان برای رفع دائمی موهای زائد و از بین بردن موهای زائد بدن موفق شدیم مشاوره حضوری دریافت کنیم و پس از مشاوره و دیدن نمونه کارهای حرفه ای و موفقیت رفع دائمی موهای زائد بدن در کلینیک تخصصی نای ذی و متقاضیانی که از این خدمات استفاده کرده اند، دریافت اطلاعات خیلی به ما کمک کرد تا بتوانیم لیزر موهای زائد بدن مان را به این کلینیک تخصصی واگذار کنیم.

 بعد از مدتی از لیزر موهای زائد بدن متوجه شدیم که موهای زائد بدن مان به صورت کاملاً دائمی از بین رفته است و هیچگونه رویشی ندارد و از این موضوع بسیار خوشحال و خرسند شدیم و باز هم به کلینیک تخصصی نای ذی اعتماد می‌کنیم و تمامی دوستان و آشنایانی که بخواهند لیزر موهای زائد بدن شان را انجام دهند حتماً به این کلینیک معرفی خواهیم کرد.

 تمامی خدماتی که در کلینیک نای ذی انجام می شود علی الخصوص لیزر موهای زائد کاملاً تضمینی می باشد.

 کلینیک فوق تخصصی زیبایی نای ذی یک مجموعه کاملاً حرفه ای متشکل از بهترین متخصصین پوست و مو و زیبایی ایران است این کلینیک تخصصی دارای مجوز های لازم و حرفه ای مورد نیاز از وزارت بهداشت درمان کشور بوده و با تکیه بر دانش روز دنیا و تجربه پزشکان متخصص و حرفه ای و همچنین بهره گیری از داشتن بهترین تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا خدمات زیبایی را از جمله لیزر درمانی کاشت مو را ارائه میدهد.

 لیزر موهای زائد در تهران توسط بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران یعنی کلینیک تخصصی نای ذی و با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و تجهیزات پیشرفته روز دنیا انجام خواهد شد.

 تمامی متد های حرفه ای زیبای نای ذی، حرفه ای ترین خدمات را در جهت سلامتی و لطافت پوست شما را به ارمغان خواهد آورد شما در این مرکز تخصصی میتوانید بهترین خدمات حرفه‌ای را با کیفیت بسیار بالا دریافت کنید.

 نای ذی یکی از بهترین کلینیکهایی است که در جهت رفع دائمی موهای زائد به صورت مناسب با انواع پوست با کمترین درد و رفع موهای زائد دست و پا رفع موهای زائد ناحیه تناسلی از بین بردن موهای زائد بینی با روش های لیزر و رفع موهای زائد گردن رفع موهای زائد کمر و سینه و رفع موهای زائد زیر بغل آنها را به صورت کاملاً دائمی و حرفه ای به صورت همیشگی از بین خواهد برد.

 تمامی خدمات مورد استفاده در کلینیک تخصصی نای ذی با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب انجام می‌شود.

سلامت تن شما آرزوی ماست.

همچنینن سایر خدمات کلینیک نای ذی را میتوانیم  به طور کل  شامل ۶ بخش ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳-کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا را میگیردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد بدن ، رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

تلفن تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای پوست، زیبایی و لیزر موهای زائد ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

کلینیک مو نای ذی با سالها تجربه در کاشت مو، آماده ارائه خدمات به شما مراجعه کننده عزیز میباشد.

تلفن تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲۰

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم