ایران، تهران

تلفن مشاوره :09120434397

لیزر موهای زائد در شمال تهران

لیزر موهای زائد در شمال تهران

لیزر موهای زائد در شمال تهران  –  ونک  –  گاندی شمالی

بدون شک به جد میتوانیم بگوییم که بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران و بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران همراه با بهترین دستگاه های لیزر ، کلینیک نای ذی است چرا که ما به کارمان ایمان داشته و همواره مخاطبین ما با رضایت کامل برای بارهای متمادی نزد ما می آیند و این خود نشان از بهترین بودن ما نیز می باشد که می‌توانید آن را در شمال تهران پیدا کنید و با مراجعه کردن به آن از نتیجه لیزر درمانی نهایت رضایت را داشته باشید. اگر دوست دارید تا درباره لیزر موهای زائد بدن در مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران و دستگاه های لیزر مختلف اطلاعات لازم را کسب کنید می توانید با خواندن این مقاله این اطلاعات را به دست بیاورید.

 

بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات لیزر مو

کلینیک نای ذی در شمال تهران با پیشرفته ترین تجهیزات لیزری موهای زائد شما را از بین خواهد برد. لیزر کردن موهای زائد بدن یکی از بهترین و دلچسب ترین تجربه هایی است که هر فرد میتواند در طول زندگی خود داشته باشد چرا که لیزر مو به وسیله دستگاه های مخصوص باعث می شود تا دیگر موهای بدن شما رشد نکنند و بدن شما همیشه بدون مو و تمیز باشد.

اما اگر فردی دچار مشکلات هورمونی باشد نمی‌تواند توقع رفع دائمی و کامل موهای بدن خود را داشته باشد چراکه مسائل هورمونی باعث ایجاد مجدد موها و رشد مجدد آن ها می شود. اما در افراد عادی به راحتی بعد از گذراندن چندین جلسه بهترین نتیجه حاصل می شود و دیگر نیازی به اصلاح موها با اپیلاسیون و تیغ و تحمل عوارض آنها نیست و هزینه‌های اضافی و همینطور وقت صرف کردن با این کار دیگر برای همیشه از برنامه شما حذف می شود.

کیفیت و شهرت مرکز لیزر هم جزو مهمترین قسمت هایی است که باید به آن توجه کنید. ما به شما پیشنهاد میکنیم تا در همین سایت درباره لیزر موها به وسیله دستگاه های مختلف مطالعه کنید. شما با انجام دادن لیزر درمانی در کلینیک نای ذی یک بار برای همیشه از شر موهای زائد تان خلاص می‌شوید.

 لیزر کردن موهای زائد یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن است که امروزه بیشتر خانم ها و آقایان ترجیح می دهند که این روش را با روش های قدیمی تر جایگزین کنند این درحالی است که انجمن متخصصان پوست آمریکا اعلام کرده است که تمام موهای ناخواسته در اثر لیزر از بین می‌روند زیرا برخی از آنها نسبت به درمان با لیزر مقاوم هستند و برخی دیگر هم قدرت رشد مجدد پس از لیزر را دارند.

 

مشاوره رایگان لیزر مو

 پس نباید توقع داشته باشید که پس از انجام فرایند لیزر درمانی موهای تان کاملاً و بطور صد درصدی از بین برود اما می‌توانید این توقع را داشته باشید که پس از انجام این فرایند موهای شما نازک تر شوند در بخش‌هایی از بدن دیگر رشد نکنند. اگر در عوامل هورمونی باعث ایجاد موهای زائد شما شود شما نمی توانید به هیچ عنوان توقع داشته باشید که درمان شما ۱۰۰% پاسخگو باشد و موهای شما را از بین ببرد. اختلالات هورمونی مثل تخمدان پلی کیستیک باعث می شود خانم ها در قسمت هایی از بدن خود که به طور طبیعی موی وجود ندارد با موهای ضخیم مواجه شوند، از این رو چنین افرادی باید ابتدا بیماری و سپس موهای زائد خود را درمان کنند.

این به این معنا نیست که افرادی که مشکلات هورمونی دارند نمی توانند موهای زائد خودشان را لیزر کند ولی این بیماران باید همزمان با لیزر درمان دارو درمانی برای رفع بیماری هورمونی خود را نیز انجام بدهند. درمان دارویی از رشد موهای جدید پیشگیری می‌کند و لیزر هم همزمان موهای ایجاد شده را از بین می برد این در حالی است که لیزر بدون دارو درمانی برای این بیماران فقط صرف هزینه اضافی است و کاملاً بی فایده است.

لیزر موهای زائد در شمال تهران

 پرمویی های غیر هورمونی با لیزر موهای زائد رفع می‌شود. هرچه پوست افراد مبتلا به پر مویی غیر هورمونی روشنتر به موهای آنها تیره تر باشد و قطر بیشتری داشته باشد شانس رفع رشد موهای شان نیز با انجام لیزر درمانی بیشتر میشود.

 رنگ پوست معیار مهمی برای لیزر درمانی است از آنجایی که امکان سوختگی و آسیب های پوستی با لیزر موهای زائد در افرادی که پوست های تیره تری دارند بیشتر است، توصیه می‌شود افرادی که سولاریوم کردند یا حمام آفتاب گرفتند و یا پوست های بسیار تیره ای دارند از لیزر کردن موهای زائد خود بپرهیزند و یا در مورد این کار با پزشک متخصص مشورت کنند زیرا لیزر کردن موهای زائد در این افراد را توسط اپراتورهای غیرمتخصص ممکن است باعث شود که برای پوست آنها سوختگی های شدید ایجاد شود.

 سوختگی هایی که ممکن است لکه های پوستی ناشی از آنها گاهی تا آخر عمر هم همراهشان باشد و نتواند درمان شود. توجه داشته باشید که ممکن است مصرف داروهای خاصی باعث ایجاد محدودیت در لیزر موهای زائد شما شود یعنی اگر شما از داروهایی که پوست را نسبت به نور حساس می‌کنند استفاده می‌کنید باید مدتی دور لیزر کردن را خط بکشید و از این روش برای رفع موهای زائد تان استفاده نکنید.

سوال:  بسیاری از خانم‌ها این سوال را می‌پرسند که آیا منعی برای لیزر موهای زائد در خانم های باردار یا شیرده وجود دارد یا نه؟

پاسخ: متخصصان و پژوهشگران دنبال پاسخ این پرسش هستند اما هنوز هیچ کدام از منابع علمی ثابت نکردند که لیزر موهای زائد در دوران بارداری برای مادر یا جنین ضرر دارد با این حال به طور کلی ما تماس با هر نوع اشعه ای برای خانم های باردار را من می کنیم زیر لیزر موهای زائد در دوران شیردهی هم کاملاً بدون خطر و ضرر برای مادران و نوزادان آن ها است زیرا در انجام لیزر درمانی برای رفع موهای زائد اشعه لیزر به سطحی ترین مناطق پوست نفوذ می کند و هرگز به اعماق پوست شما نفوذ نمی‌کند که بتواند برای شما خطری داشته باشد.

 

آسیب های چشمی ناشی از لیزر مو

همه افراد با لیزر کردن موهای زائد بدن شان احساس خوب و دلنشین پیدا می‌کند اما نباید فراموش کنیم که لیزر کردن عوارضی نیز ممکن است داشته باشد که یکی از مهمترین این عوارض آسیب به چشم هاست بنابراین لازم است حتما از عینک های مخصوص برای لیزر کردن استفاده کنید که به احتمال خیلی زیاد پزشکان متخصص این عینک ها را در اختیار شما قرار می دهند و اگر چنین اتفاقی نیفتاد شما می توانید این مورد را به آنها گوشزد کنید. اگر پزشکتان فراموش کرد که به شما عینک بدهد خودتان از او درخواست کنید.

موهای زائد تمامی نواحی بدن را میتوان با لیزر درمان کرد. همانطور که می دانید از گذشته تا به امروز روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود داشته است که این روشها عبارتند از اصلاح کردن، موم انداختن، استفاده کردن از مواد شیمیایی،  بند انداختن و لیزر موهای زائد . البته که لیزر مو های زاید بهترین و به صرفه ترین روش است.

چنانچه به دنبال لیزر موهای زائد در شمال تهران میگردید ما نیز همواره کلینیک نای ذی را برایتان همراه با تخفیفات ویژه و هزینه رایگان ایاب و ذهاب، معرفی می نماییم.

نویسنده: زهرا افشار

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 1 =