ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

کاشت مو :88665532-021 * پوست و زیبایی: 88201505-021 * 88673101-021

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل در تهران

مصرف  تیغ و تراشیدن مکرر موهای زائد زیر بغل برای بسیاری از افراد باعث ایجاد موهای زیرپوستی، خشکی پوست، کیست و اثرات خراشیدگی در پوست زیربغل می‌گردد. امروزه بکار گیری دستگاههای لیزر و لیزر موهای زائد زیر بغل مشکلات نامبرده را از بین می برد و در حفظ بهداشت و سلامت  پوست این منطقه بسیار موثر است.

روش کار به این شکل است که با تاباندن اشعه‌های لیزر به فولیکول‌ مو باعث تخریب مو از زیر پوست شده و مو پس از چند روز به طور کامل از بین می‌رود.

 بدین روش روزنه‌های پوست بسته میشود و سبب می‌گردد که پوست شما صاف، نرم و یکدست بشود و در صورت بکار گیری لیزر  برای رفع موهای زاید زیر بغل ، دیگر شما نیازی به تراشیدن موها، استفاده از وکس یا موم نخواهید داشت و همچنین اثری از موهای زیر پوستی، اثرات خراش  و آسیب بر روی پوست نبوده و در وقت خود صرفه‌جویی کرده‌اید.

استفاده از لیزر روشی ماندگار و طولانی مدت برای پوست زیر بغل است  که در کلینیک نای ذی توسط متخصصین متبحر ارائه می شود. آنها ابتدا با معاینه محل به ارزیابی پوست و موی شما می پردازند تا لیزر مناسب ویژگیهای پوستی شما را تعیین کنند.

بسیاری از مراجعه کنندگان به کلینیک نای ذی قبل از انجام لیزر موهای زائد زیر بغل سوالاتی به ذهنشان می رسد که مشاورین ما نیز در این باره پاسخ هایی دارند که خدمت شما در ذیل این بخش عرض می نمائیم:

چه کسانی می توانند از لیزر  برای برداشتن موی زیر بغل استفاده کنند؟

همه افرادی  که موهای زائد زیر بغل برایشان نا خوشایند است می‌توانند متقاضی انجام لیزر موهای زائد زیر بغل باشند. لیزر موهای زائد برای برخی از افراد سریعتر و با  تعداد جلسات کمتری  جواب میدهد و از آنجایی که لیزر جذب رنگدانه‌های مو می‌شود؛  بنابراین افرادی که موهای زبر، تیره و رنگ پوست متعادل دارند با لیزر به بهترین نتیجه خواهند رسید.

البته لازم به ذکر است که لیزر موهای زائد برای افرادی که مشخصات فوق را ندارند نیز تاثیر گذار خواهد بود یعنی افرادی که موهای روشن‌ و نازک دارند نسبت به افراد با موهای تیره ممکن است نیاز باشد تعداد جلسات درمانی بیشتری را بگذرانند، بعد از تمام شدن دوره درمان ۸۰ تا ۱۰۰ درصد موهای زائد در قسمت‌های تحت درمان از بین می‌رود.

لیزر بر موهای زائد چگونه تاثیر می گذارد ؟

 در این روش  اشعه لیزر با هدف قرار دادن رنگدانه‌های درون فولیکول‌ مو بدون آسیب رساندن به پوست اطراف می‌تواند با کمترین آسیب و ناراحتی ممکن در کمترین زمان با پالس‌های نورانی با انرژی متمرکز شده زیاد، آنها را تخریب کند.

مزایای بکار گیری  لیزر برای برداشتن موهای زائد زیر بغل

 مراجعین بعد از گذراندن تنها ۴ جلسه لیزردرمانی، متوجه می شوند که موهای زائد زیر بغل شان به طول دائم از بین رفته است.

از شکاف‌ها، موهای زبر، موهای زیر پوستی، فولیکول‌های ضخیم؛ بریدگی‌ها و اسکار های ناشی از بکارگیری تیغ نجات خواهند یافت؛ این روش بهداشت، راحتی و آسایش را به ارمغان می آورد و از آن پس پوستی صاف، نرم، یکدست و روشن در ناحیه زیربغل خواهید داشت.

درمان لیزر موهای زائد زیر بغل

برای شروع درمان چه آمادگی هایی لازم است؟

 برای رسیدن به نتیجه  بهتر  می بایست متقاضیان انجام لیزر از وکس یا موم انداختن موهای منطقه مورد درمان از شش هفته قبل از شروع درمان موهای زائد با لیزر، خودداری کنند؛ زیرا در هر کدام از این روش‌ها، ریشه مو موقتا برداشته می‌شود در حالی که لیزر برای از بین بردن مو؛ ریشه موها را هدف قرار می‌دهد. اما  بکار بردن تیغ و تراشیدن موها قبل از لیزر مشکلی ندارد و در روزهای قبل از درمان می‌توانند براحتی موهای خود را بتراشند.

 همچنین سعی کنید شش  هفته قبل و بعد از درمان با لیزر در معرض نور خورشید قرار نگیرد زیرا نور خورشید اثر درمانی لیزر را کم می‌کند و از سویی عوارض جانبی بعد از لیزردرمانی را ایجاد می کند، چنانچه دوره برنزه شدن را به تازگی طی کرده‌اید و یا در حال گذراندن آن هستید، تا سپری شدن زمان لازم، درمان از طریق لیزر را شروع نکنید.

 مراقبت های لازم در حین انجام روند لیزر درمانی

کارشناسان حتماً به شما توصیه می کنند  که می‌بایستی موهای ناحیه ‌ای که قرار است تحت درمان قرار بگیرد به طور کامل تراشیده شود، برای شروع پروسه درمان از شما خواسته می‌شود عینک‌های مخصوص جهت محافظت از چشم‌هایتان را استفاده کنید. شدت و انرژی لیزر با توجه به رنگ پوست، رنگ مو، ضخامت و محل رویش موهای زائد تحت درمان تنظیم می‌شود و جهت محافظت از سطح خارجی پوست از خنک ‌کننده بر روی پوست شما استفاده می‌شود.

ناحیه زیر بغل  نسبت به بخش های دیگر بخش کوچکی است که لیزر آن کمتر از نیم ساعت زمان لازم دارد.

آیا برداشتن موهای زاید با لیزر درد دارد؟

 دستگاه لیزر  بکار برده  شد برای موهای زائد نور ساطع می‌کند که فرد ممکن است فقط کمی احساس سوزش در زمان تابش نور داشته باشد. برخی از افراد تحت درمان لیزر این پروسه را قدری ناراحت‌کننده و گاهاً دردناک توصیف می‌کنند که البته با سیستم‌های پیشرفته خنک‌کننده لیزر که در دستگاه‌های لیزر کلینیک پوست و مو نای ذی موجود است میزان ناراحتی ناشی از درمان لیزر به حداقل می‌رسد و کاملاً تسکین می‌یابد.

 مراقبت های بعد از درمان با لیزر ؟

پوست شما بعد از انجام لیزر، ممکن است قدری قرمز به نظر برسد که کمپرس‌های خنک کننده و مرطوب کننده‌هایی که متخصصان کلینیک پوست و مو نای ذی به شما پیشنهاد می‌کنند به کاهش آن کمک خواهد کرد.

بنابراین حتماً بعد از درمان جهت پیشگیری از تغییر رنگ در نواحی درمان شده از کرم‌ های ضدآفتاب مناسب استفاده کنید.

 آیا لیزر موهای زائد زیر بغل عوارض جانبی هم دارد ؟

معمولاً عوارض جانبی مشاهده شده ، خارش یا بی‌حسی ناحیه تحت درمان، قرمزی پوست  حداکثر سه روزه ، تورم در اطراف فولیکول‌های مو حداکثر تا سه روزبعد از درمان  بوده است.

تعداد جلسات لیزردرمانی ؟

به منظور رسیدن به  نتیجه مطلوب، دقیق و کامل جهت رفع موهای زائد به روش لیزر درمانی لازم است در دوره‌های چهار تا هشت هفته‌ ای این پروسه تکرار شود، برخی از افراد ممکن است بعد از یک یا دو جلسه درمان به نتیجه دلخواه برسند؛ اما به طور معمول نیاز به سه تا پنج جلسه لیزردرمانی برای هر فرد وجود دارد.

 متخصصین حاضر در کلینیک نای ذی در مورد طول درمان شما را راهنمایی خواهند کرد.

هزینه انجام  لیزر موهای زائد زیر بغل ؟

عواملی مانند وسعت ناحیه تحت درمان و میزان موهای موجود برای زدودن، فناوری لیزر مورد استفاده و تعداد جلسات درمانی لازم جهت رسیدن به نتیجه دلخواه در تخمین هزینه درمان با لیزر موثر است.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد بدن ، رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای لیزر موهای زائد زیر بغل :  ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو : ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲  —   ۰۹۱۲۰۴۳۴۳۹۷

چت آنلاین داخل سایت >>> پاسخ مشاورین آنلاین در کمترین زمان یا شماره بگذارید ما تماس میگیریم

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

نویسنده : زهرا افشار

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =