ایران، تهران

تلفن مشاوره :09120434397

کاشت سبیل در تهران

کاشت سبیل طبیعیکاشت سبیل در تهران :

امروزه بسیاری از مردان دیده میشود که به ظاهر خود از جمله داشتن سبیل های قیطونی، پهن و پرپشت اهمیت میدهند.

طبق تحقیقات بعمل آمده انسانها به آقایانی که دارای محاسن و سبیل پرپشت می باشند بیشتر اعتماد میکنند بخصوص که این ریش و سبیل به چهره شخص بیاید.

البته ناگفته نماند که بسیاری از مردان ریش و سبیل را دلیل بر قدرت و اعتماد به نفس بیشتر در خودشان همواره حس میکنند.

 

کاشت مو در ناحیه پشت لبها و افزودن سبیل به جهات مختلف از جمله کم پشت بودن سبیل ها، نداشتن سبیل بدلیل اسکار و یا بر اساس ساختار ژنتیکی و یا ارثی بودن و مادرزادی در کم پشتی و حتی عوامل خارجی مانند جراحی ها و عارضه های پزشکی بخشی از سبیل آنها کم پشت بوده و از این شرایط زیاد لذت نمیبرند، اما ناگفته نماند که سلایق آقایان متفاوت بوده و برخی از مردان دوست دارند از سبیل های پرپشتی برخوردار باشند.

کاشت سبیل

از راهکارهای اساسی برای رفع کمبود سبیل و زیباتر جلوه دادن چهره مردانه کاشت سبیل به صورت دائمی می باشد که این امر نیز در کلینیک نای ذی بطور کاملاً تخصصی انجام میپذیرد.

 

بهترین روش کاشت سبیل

از روشهای نوینی که امروزه برای هرچه بهتر نتیجه گرفتن کاشت سبیل صورت میپذیرد روشهای FUE و SUT بوده که در این روش موهای اهدایی نیز با توجه به اینکه باید فاکتور همرنگ بودن با موی سر داشته باشد از پشت سر و یا از نواحی اطراف سر و شقیقه ها نیز استفاده میشود.

در هنگام کاشت سبیل، واحدهای فولیکولی مورد نیاز نیز، به صورت تک تک و با ایجاد روزنه هایی با قطر و ضخامت کمتر از یک میلی‌متر از ناحیه سر مورد استفاده قرار میگیرد.

در هنگام کاشت سبیل برخی سوالات ذهن آقایان را درگیر خود میکند که در ذیل به بطور کل به آن میپردازیم:

 

مزایای کاشت سبیل در روشهای FUE و SUT چیست؟

عمل بصورت سرپایی انجام میپذیرد

مدت زمان عمل در همان روز به اتمام میرسد

بی حسی موضعی حتماً صورت میپذیرد

روشی کم هزینه و مقرون به صرفه است

در طول مدت زمان عمل مخاطب هیچ دردی را احساس نمیکند

 عوارضهای کاشت سبیل چه میتواند باشد؟

از آنجا که بطور کل بعد از هر عملی امکان بروز برخی عوارض در مخاطب کاشت سبیل وجود دارد با این حال میتوان با رعایت توصیه های پزشک نیز به نتیجه مطلوب بعد از گذشت دوره نقاهت و تورم در ناحیه پشت لب رسید؛

اما شایع ترین عوارش کاشت سبیل بعد از عمل به قرار ذیل میتواند باشد:

 • ایجاد حساسیت هنگام لمس با ناحیه پشت لبها و خارش آن
 • کبودی و تورم ناشی از عمل
 • ایجاد درد در بخش اهدای مو
 • ایجاد جای زخم
 • قرمزی و ملتهب شدن
 • سفت شدن پشت لبها هنگام صحبت کردن به طور موقت

البته ناگفته نماند که موارد فوق در افراد مختلف متفاوت بوده و با رعایت توصیه پزشک در نحوه برخورد با موی کاشته شده و برداشته شده و حتی استفاده از برخی پمادها و داروهای تجویزی پزشک براحتی میتوان از رشد تدریجی سبیل ها در کوتاه مدت شگفت زده شده و لذت برد.

کاشت سبیل

هزینه کاشت سبیل به چه عواملی بستگی دارد؟

کاشت سبیل از آنجا که در افراد مختلف با توجه به تعداد پیوندهای لازم و یا سطح کم پشت و یا خالی مرتبط می باشد قیمت ها نیز ناخواسته متفاوت خواهد شد به عنوان مثال فاکتورهای ذیل نیز در هزینه کاشت سبیل بسیار موثر خواهد بود:

 • تعداد پیوند ها و تراکم مورد نیاز در کاشت سبیل
 • تکنیک هایی که هنگام کاشت سبیل مورد استفاده قرار میگیرد
 • میزان تخصصی و شهرتی که پزشک پوست و مو دارد
 • و حتی منطقه زندگی و شهری که مراجعه کننده در آن بسر میبرد
 • داروهای تجویزی بنا به حساسیت های خاص در برخی افراد

 

اقداماتی که باید قبل از کاشت سبیل انجام داد چیست؟

در کلینیک نای ذی از آنجا که قبل از هر اقدامی مشاوره ای با مراجعه کننده در مورد نحوه چگونگی کاشت سبیل انجام میپذیرد مواردی نیز به طور جد توصیه میشود تا درصد پس زدن کاشت سبیل نزدیک به صفر برسد که از جمله به موارد ذیل میتوان اشاره کرد:

۱- ابتدا وضعیت بهداشت فردی و شخصی مراجعه کننده مورد بررسی قرار میگیرد و از وی خواسته میشود تا قبل از عمل کاملاً نواحی اهداء و کاشت را پاکیزه  و شستشو دهد

۲- سوابق مراجعه کننده از نظر بیماری های قلبی و یا مصرف داروهای غیر استروئیدی که باعث افزایش خونریزی میشود را پرس و جو میشود

۳- تاکید ما به مصرف نکردن هرگونه نوشیدنی های الکل دار تا یک هفته قبل از اقدام به عمل

۴- تاکید ما به عدم استعمال دخانیات بدلیل با کیفیت درآمدن کار تا یک هفته قبل از اقدام به عمل، چی میشه بطور کل کسانی که دخانیات استعمال میکنند برای سلامتیشونم که شده دود و دخانیات رو رها کنن 🙂

۵- سپس قبل از آغاز کار جهت تکمیل پرونده از نواحی ای که نیاز به ترمیم دارد عکسبرداری و بایگانی میگردد تا پس از حصول از کاشت نتایج را مقایسه و لبخند رضایت در مخاطب بنشیند

۶- همواره پزشک متخصص نیز از روشهای درمانی و کاشت سبیل با مراجعه کننده صحبت میکند و میزان موثر در روشها نیز برای وی شفاف سازی خواهد شد

۷- در مورد نتایج و میزان مو و تراکم لازم برای کاشت سبیل نیز صحبت خواهد شد

۸- مدت زمان بهبود و عوارض ناشی بعد از عمل سخن گفته میشود

 

اصلاح و شستشوی ریش و یا سبیل کاشته و پیوند شده بعد از چه مدت میتواند انجام پذیرد؟

شستشوی ریش:

 • از آنجایی که نواحی گیرنده و اهدا کننده بدلیل فرو رفتن سوزن باعث بوجود آمدن لخته های ریز شده و باعث قرمزی کمی مایل به تیره این نواحی میشود که با اولین حمامی که میروید این التهابات برطرف میشود البته توصیه ما برای شستشو بعد از ۱ الی ۲ روز می باشد.
 • در مدت شستشو لخته های خونی از بین رفته و ریش یا سبیل نیز به صورت ۲ یا ۳ روزه نمایان میشود.
 • لازم به ذکر است چون سیستم دفاعی بدن جهت خونرسانی به این نواحی بیشتر دستور میدهد این قرمزی ها تا حدود ۲ هفته بعد نیز مشخص میگردد.
 • نکته دیگر اینکه هنگام شستشوی صورت حتماً از داروها و شوینده هایی که پزشکتان میدهد باید استفاده کنید و نواحی را در حالت نشسته و بسیار آرام باید شستشو دهید.
 • همچنین از بیش از حد ماندن در حمام و شستشوی وسواس گونه کاملاً خودداری نمایید.
 • در معرض نور خورشید و خوردن غذاهای چرب نیز باید پرهیز کرد.

اصلاح ریش و سبیل:

 • حتماً بعد از عمل تا  اصلاح سبیل کاشته شده را مدت زمان زیادی حداقل ۶ ماه باید فراموش کنید تا ریشه های ریش و سبیل شما محکم شوند.
 • البته  میتوانید ریش و سبیل خود را با قیچی کوتاه کنید ولی تیغ زدن نیز پس از ۶ ماه حداقل

 

کلینیک نای ذی نیز با ارائه بهترین مشاوره ها در حوزه کاشت سبیل همواره در اندیشه به ارمغان آوردن بهترنها برای زیبایی و جذابیت شما می باشد.

شما سروران گرامی میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان و رزرو وقت ملاقات با ما تماس گرفته و زیباتر و جذابتر شدن خود را در محیطی آرام و دلنشین همراه با آخرین تجهیزات روز دنیا در حوزه پوست و مو در کنار پزشکانی زبردست و مردمی آغاز کنید.

 

همچنینن سایر خدمات کلینیک نای ذی را میتوانیم  به طور کل  شامل ۶ بخش اصلی ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا میگردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای پوست، زیبایی و لیزر موهای زائد :  ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

کلینیک مو نای ذی با سالها تجربه در کاشت مو، آماده ارائه خدمات به شما مراجعه کننده عزیز میباشد.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو : ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲  —   ۰۹۱۲۰۴۳۴۳۹۷

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم