ایران، تهران

تلفن مشاوره :09120434397

رفع موهای زائد ناحیه تناسلی کاملاً تضمینی

 امروزه بسیاری از افراد در ناحیه تناسلی از موهای زائد رنج می برند و روش های بسیار زیادی را برای از بین بردن و رفع موهای ناحیه تناسلی خود استفاده کرده اند روشهای زیادی برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی وجود دارد اما دو روش از آنها فقط دائمی می باشد که فقط در کلینیک تخصصی نای ذی توسط بهترین متخصصان و با استفاده از بهترین و به روز ترین دستگاه های روز دنیا انجام میشود.

 رشد موهای زائد در ناحیه تناسلی مردان بیشترین عامل استفاده کردن از موبرها می باشد روش هایی نیز برای کاهش و از بین بردن موهای زائد و جلوگیری از رشد کردن مجدد آنها استفاده کردن از گیاهان است.

 افراد بسیار زیادی برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی از روش های سنتی و استفاده از داروهای گیاهی اقدام به رفع موهای زائد ناحیه تناسلی می‌کنند که در بسیاری از مواقع رفع موهای زائد ناحیه تناسلی به صورت دائمی انجام نخواهد شد و هنوز هم اثری از آنها باقی خواهد ماند اما یکی از بهترین روش ها برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی به صورت دائمی در کلینیک تخصصی نای ذی انجام میشود در این کلینیک تخصصی ما با استفاده از حرفه ای ترین و به روز ترین دستگاه های روز دنیا که از استانداردهای آمریکا و اروپایی برخوردار می باشند استفاده میکنیم استفاده از به روز ترین دستگاه های روز دنیا آن هم توسط متخصصین و افراد حرفه ای و تیم کادر پزشکی متخصص در کلینیک تخصصی نای ذی در جهت رفع موهای زائد ناحیه تناسلی شما انجام میشود.

رفع موهای زائد ناحیه تناسلی

 اگر می خواهید برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی تان به صورت دائمی اقدام کنید و هیچ اثری از موهای زائد ناحیه تناسلی نباشد کلینیک تخصصی نای ذی به شما پیشنهاد می کند که در کمترین زمان ممکن با مراجعه به این کلینیک تخصصی و دریافت مشاوره های حرفه ای و رایگان نوبت رفع موهای زائد ناحیه تناسلی دریافت کرده و نسبت به از بین بردن آن اقدام کنید در طی جلسه رفع موهای زائد در ناحیه تناسلی ما با استفاده از به روز ترین و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به رفع موهای زائد خواهیم کرد.

 تمامی خدماتی که در جهت رفع موهای زائد ناحیه تناسلی در کلینیک تخصصی نای ذی انجام میشود به صورت کاملاً دائمی و تضمینی بوده و ضمانت نامه کاملاً تضمینی و صد در صد دائمی شود.

 ما در کوتاهترین زمان ممکن بهترین خدمات رفع موهای زائد ناحیه تناسلی را برای شما انجام می دهیم.

 کلینیک تخصصی نیز یکی از بهترین و حرفه ای ترین مرکز های تخصصی رفع موهای زائد ناحیه تناسلی به صورت کاملاً دائمی در ایران میباشد که از بهترین دستگاه های روز دنیا و بدون عوارض این عملیات را برای شما انجام می‌دهد.

 بسیاری از افراد برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی از انواع تیغها و موبرها و مومکهای سنتی و صنعتی استفاده می کنند و مجبور می شوند هر هفته به صورت دوره‌ای دوباره نسبت به رفع موهای زائد اقدام کنند و این موضوع دردسر های خاص خودش را در پی دارد و همیشه وقت این افراد گرفته می شود

 اما بهترین و حرفه ای ترین روش های رفع موهای زائد ناحیه تناسلی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که تمام این عملیات ها فقط و فقط در کلینیک تخصصی نای ذی و توسط بهترین دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا توسط تیم پزشکی ما صورت می گیرد.

 ما به شما تعهد می دهیم در کمترین زمان ممکن با استفاده از حرفه ای ترین دستگاه های روز دنیا آنهم توسط متخصصین روز دنیا برای شما این عملیات رفع موهای زائد ناحیه تناسلی را انجام دهیم تا بتوانید بهترین خدمات ما را استفاده کنید.

 اگر موهای زائد ناحیه تناسلی شما را همیشه اذیت می کند و دچار دردسر شده اید هیچ ایرادی ندارد کافیست از همین امروز با مجموعه تخصصی و کلینیک فوق تخصصی نای ذی تماس گرفته تا دریافت مشاوره رایگان داشته باشید و بعد از مشاوره تلفنی مشاوره حضوری دریافت کنید و با اخذ نوبت میتوانید نسبت به رفع موهای زائد ناحیه تناسلی تان با استفاده از به روزترین دستگاههای پیشرفته آن هم به صورت دائمی اقدام کنید.

ژیلت و انواع موبر ها به صورت کاملاً تخصصی و دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی شما را از بین نمی‌رود و بلکه نیاز است شما به صورت دوره ای تمیز کردن و نسبت به رفع موهای زائد تناسلی آن هم به صورت موقت اقدام کنید اصلا به صورت دائمی رفع موهای زائد با ژله انجام نخواهد شد.

 ما در تیم تخصصی خود از بهترین و به روز ترین دستگاه های روز دنیا در جهت لیزر و رفع موهای زائد ناحیه تناسلی شما استفاده خواهیم کرد.

 بسیاری از افرادی که برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی خود به کلینیک تخصصی نای ذی مراجعه کرده بودند همیشه از وجود استرس و ترس هایی که عوارضی در پی داشته باشد گلایه می‌کردند اما بعد از اینکه رضایت نسبی را از خدمات ما به دست آوردند این اطمینان در آنها حاصل شد که رفع موهای زائد به صورت کاملاً تخصصی و بدون عوارض و تضمینی برای آنها انجام می‌شود.

 بعد از اینکه رفع موهای زائد توسط کلینیک تخصصی ما برای آنها انجام شد آنها با رضایت کامل از این موضوع بسیار خشنود بودند که توانستند بهترین خدمات برای رفع موهای زائد به صورت دائمی دریافت کنند و کلینیک ما بسیار مفتخر است که می تواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در جهت رفع موهای زائد ناحیه تناسلی انجام دهد.

 ما همیشه به انجام بهترین خدمات حرفه ای در کلینیک تخصصی نای ذی افتخار میکنیم.

 استفاده از کلیه موبرها باعث زخمی شدن ناحیه تناسلی شما می شود اما این موضوع همیشه باعث دردسر و ایجاد مشکل برای شما خواهد شد، شما با صرف هزینه‌های بسیار زیاد در جهت خرید انواع مواد برای رفع مو ها هیچگونه تأثیری را نخواهید دید اما شما میتوانید فقط با یک بار هزینه کردن به صورت دائمی از شر موهای زائد ناحیه تناسلی راحت شوید و برای همیشه خیالتان از این موضوع راحت باشد.

 بسیاری از افراد فکر می‌کنند که در کلینیک های تخصصی لیزر موهای زائد از روش‌های الکتریکی استفاده می‌کنند که عوارض بسیار زیادی بر روی خون و پوست انسان دارد اما این موضوع صحت دارد آن هم در صورتی که از دستگاههای نامناسب و توسط افراد غیر حرفه‌ای انجام شود متاسفانه امروزه با توجه به افزایش تعداد کلینیک های تخصصی رفع موهای زائد ناحیه تناسلی بسیاری از این کلینیک‌ها از دستگاه‌های قدیمی و بسیار عقب افتاده و آن هم توسط افراد تازه کار استفاده می کنند.

 اما در رفع موهای ناحیه تناسلی توسط حرفه ای ترین متخصصان این حوزه و با استفاده از به روز ترین دستگاه های روز دنیا که از استاندارد جهانی برخوردار باشند انجام شود، قطعاً رفع موهای زائد ناحیه تناسلی شما به صورت دائمی انجام می شود و اگر شما بخواهید رفع موهای زائد ناحیه تناسلی تان را به یک کلینیکی واگذار کنید که از خدمات دستگاهی بسیار پایین برخوردار باشد و همچنین  توسط افراد تازه کار و به روز انجام نشود قطعاً رفع موهای دائمی ناحیه تناسلی شما به صورت همیشگی نخواهد بود و پس از مدتی رویش مجدد موها در ناحیه تناسلی انجام خواهد شد ولی اگر شما بخواهید به صورت دائمی رفع موهای ناحیه تناسلی تان را انجام دهید باید به یک کلینیک فقط تخصصی که هم از دستگاههای جدید و به روز و استاندارد استفاده می کند مراجعه کنید که استفاده از این دستگاه توسط نیروهای متخصص این امر انجام شود.

 ما به تمامی مشتریان و مراجعه کنندگان خود در کلینیک نای ذی خدمات ۱۰۰ درصدی و تضمینی انجام می‌دهیم و اگر مشتریان ما ناراضی باشند کل هزینه های عملیات های درمانی و رفع موهای ناحیه تناسلی به صورت صددرصد با آنها بازگشت داده می شود تمامی خدمات ما به صورت تضمینی و تخصصی انجام میشود.

روشهای مرسوم رفع موهای زائد ناحیه تناسلی:

اصلاح با تیغ (( ۱ تا ۳ روز ماندگاری))

کرم های موبر ((چند روز تا یک هفته))

اپیلاسیون با موم((۳ تا ۶ هفته ماندگاری همراه با درد))

اصلاح با نخ((۲ هفته ماندگاری))

الکترولیز(( صرف زمان زیاد و دردناک))

لیزر((لیزر موهای زائد بعنوان روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی شناخته شده است. در این روش اشعه لیزر به ناحیه تناسلی وارد میشود و جذب ملانین مو میگردد تا فولیکول مو را از بین ببرد.در این روش میزان درد بدلیل استفاده از دستگاههای لیزر مخصوص کمتر میباشد. در بعضی موارد نیز از کرم های موضعی بی حسی نیز استفاده میشود. تعداد جلساتی که لیزر ناحیه تناسلی انجام میشود ۴ الی ۶ جلسه طول میکشد که البته تعیین تعداد جلسات و هزینه لیزر وابسته به عواملی چون رنگ مو، رنگ پوست،تراکم موها و … میباشد. بعد از اتمام جلسات لیزر، موهای ناحیه تناسلی ۸۵% از بین رفته اند و مابقی بصورت کرک میباشند. لذا جهت تکمیل درمان هر سال یا دوسال یکبار برای انجام لیزر باید به کلینیک مراجعه کرد.))

 قبل از اینکه بخواهیم خدمات رفع موهای زائد ناحیه تناسلی شما را انجام دهیم ابتدا بدن شما را کاملاً آنالیز می‌کنیم که استفاده از این دستگاه ها آیا برای بدن شما مناسب می باشد یا نه؟ و اگر رفع موهای زائد بدن شما با این دستگاه ها امکان پذیر باشد پس از آنالیز و بررسی بهترین گزینه را که برای شما و رفع موهای ناحیه تناسلی تان مناسب باشد را پیشنهاد می کنیم.

متخصصان پوست-مو و زیبایی نای ذی بر این باورند که باید روشی مطمئن برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی انتخاب کرد، بطوریکه عوارضی مانند عفونت پوستی، خشکی پوست،زخم، جوش، موهای زیرپوستی و مواردی از این قبیل ایجاد نکند. زیرا این روشها نه تنها در رفع موهای زائد بخوبی عمل نمیکنند بلکه سبب کاهش اعتماد بنفس افراد نیز میشوند.

از اینرو، متخصصان نای ذی روش پاکسازی با استفاده از لیزر را پیشنهاد میدهند. زیرا این روش در رفع موهای زائد ۸۵% بخوبی عمل کرده است، و مابقی موها بصورت نازک و کرکی تبدیل شده اند که با جلساتی که بصورت سالیانه برگزار میشود، میتوان بطور دائمی از شر موهای زائد خلاص شد.

 اگر هنوز روش دائمی برای رفع موهای زائد انتخاب نکردید، بهتر است با تهیه وقت قبلی از مشاوره های کلینیک نای ذی بهره مند شوید.

سلامت تن شما آرزوی ماست.

سلامت تن شما آرزوی ماست.

همچنینن سایر خدمات کلینیک نای ذی را میتوانیم  به طور کل  شامل ۶ بخش اصلی ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

 

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا را میگیردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد بدن ، رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای پوست، زیبایی و لیزر موهای زائد :  ۰۹۱۲۰۴۳۴۳۹۷

کلینیک مو نای ذی با سالها تجربه در کاشت مو، آماده ارائه خدمات به شما مراجعه کننده عزیز میباشد.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم