ایران، تهران

تلفن مشاوره :09120434397

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

تخصصی ترین و بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

امروزه راه های زیاد و در دسترسی برای از بین بردن و یا کاهش دادن موهای زائد بدن وجود دارد که افراد با توجه به موقعیت خودشان و شرایط مختلف مرکز های لیزری که میخواهند به آن مراجعه کنند اعم از هزینه ای که برای لیزر باید بپردازند و شهرت آن مرکز ، تبحر و سابقه کار پزشکانی که در آن مرکز مشغول به فعالیت می باشند و رضایت یا عدم رضایت افرادی که به آن مراکز مراجعه کرده اند و دستگاه هایی که در آن مرکز مورد استفاده قرار می گیرد سعی بر آن دارند تا کلینیک انتخابی آنها بهترین مرکز لیزر موهای زائد بوده دست به از بین بردن و کاهش دادن موهای زائد بدن شان می زنند.

یکی از رایج ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد سطح بدن استفاده کردن از لیزرهای مختلف می باشد که این کار در کلینیک های تخصصی مختلفی مانند نای ذی که یکی از بهترین های این حوزه می باشد انجام می شود و افراد بسیاری برای از بین بردن موهای زائد بدن شان از لیزر استفاده می کنند.
اما نکته قابل توجه اینجاست که بسیاری از این افراد نمی‌ دانند که بهترین مرکز برای لیزر موهای زائد کدام است و چگونه باید به مناسب ترین مرکز مراجعه کنند.
امروزه مراکز تخصصی لیزر موهای زائد در اطراف ما کم نیستند و در اکثر مراکز تخصصی لیزر مو های زائد از دستگاه تخصصی لیزر الکساندرایت آمریکایی استفاده می شود.

امروزه از لیزر ها برای جراحی ها و فعالیت های پزشکی مختلف نیز استفاده می شود، از جمله:
• جراحی های چشم که در آن از لیزرهایی با توان پایین استفاده می شود مانند: ترمیم انحنای عدسی برای رفع نزدیک بینی و یا دوربینی و یا درمان پیرچشمی از کاربردهای دیگر لیزر در علم پزشکی امروز می باشد .
• هم چنین از لیزر به عنوان چاقوی لیزری بدون خونریزی هم به طور گسترده در بسیاری از مراکز پزشکی و کلینیک ها و بیمارستان ها استفاده می شود. این چاقوهای نامرئی علاوه بر عدم خونریزی بسیار تیزتر، دقیقتر و ظریفتر از چاقوهای جراحی معمولی عمل می کنند و احتمال عفونت را به حداقل می‌رسانند.
• امروزه از لیزر در درمان بسیاری از سرطان ها نیز استفاده فراوانی می شود.
• دندان پزشک ها نیز در برخی موارد از لیزرها استفاده می کنند برای مثال یکی از کاربردهای جدید لیزر در دندان پزشکی تشخیص پوسیدگی پنهان دندان ها می باشد.
• کاربردهای لیزر در موارد پیش رو نیز بسیار رایج می باشد مانند فیزیک و شیمی زیست شناسی و پزشکی
• صنایع نظامی مانند: ردیاب لیزری ، تفنگ لیزری ، بمب با هدایت لیزری و…
• همچنین در صنعت هایی مانند صنعت جوشکاری ، برش های لیزری و برش الماس ، صنایع ساختمانی ، ارتباطات نوری ، ساخت ترانزیستور و مدار مجتمع لیتوگرافی و استریولیتوگرافی ، فرآوری اطلاعات نوری و ضبط آنها ، فرآوری مواد اندازه گیری مانند سرعت سنجی
• تمام نگاری مانند هولوگرافی
• آزمایش‌گاهی و پژوهشگری
• لیزر موهای زائد که یکی دیگر از روش هایی است که در آن از لیزر استفاده می شود.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

لیزر درمانی

لیزر درمانی برای از بین بردن موهای زائد سطح بدن می باشد. از مزایای این روش این است که عوارض لیزر موهای زائد با دستگاه های جدید بسیار کم می باشد و شانس موفقیت در این روش ها مخصوصاً با دستگاه الکس آمریکایی ۹۵ الی ۱۰۰ درصد خواهد بود و قابل استفاده برای انواع پوست ها اعم از پوست های روشن و پوست های تیره و پوست های خشک و پوست های چرب می باشد.
طول موج و میزان انرژی که برای از بین بردن و کاهش دادن رشد هر نوع موی زائد در این دستگاه استفاده می‌شود کاملاً قابل تنظیم توسط پزشک و متخصص است زیرا میزان انرژی لازم برای از بین بردن مو های زائد از پوستی به پوست دیگر متفاوت می باشد.
دستگاه لیزر الکساندرایت که از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است توسط کشور آمریکا ساخته شده است و مدت زمان درمان را کاهش می دهد.
FDAآمریکا این تکنولوژی را برای کاهش دائمی موهای زائد تایید کرده است. این روش احتمال ایجاد زخم و تغییر رنگ دانه ها را به حداقل می‌رساند و لذا لیزر مناطق بزرگ را به سرعت درمان می کند و نیازی به بستری شدن و مراقبت های ویژه وجود ندارد.

 

عوارض لیزر موهای زائد

استفاده کردن از لیزر برای از بین بردن یا کاهش دادن موهای زائد عوارضی را هم به دنبال دارد مانند: جوش های چرکی و پوسته پوسته شدن و زخم شدن و همچنین ایجاد تورم و قرمزی و سوختگی و ایجاد لک و ایجاد اسکار.
ناتوانی در از بین بردن موهای سفید و همچنین وجود درد یا التهاب بعد از درمان نیز از مشکلاتی است که بعد از لیزر ممکن است به وجود بیاید. همان طور که قبلاً اشاره کردیم امروزه مراکز تخصصی برای لیزر درمانی بسیار زیاد است که با استفاده کردن از لیزر می تواند بسیاری از بیماری ها و اختلال های پوستی را درمان کنند و خال های گوشتی روی سطح های مختلف بدن را از بین ببرد و موهای سطح پوست را تا ۹۰درصد از بین ببرند و رویش آنها را بسیار کم کنند.
البته باید توجه داشت که در کنار تمامی این مراکز لیزر مراکزی هم هستند که تخصصی نیستند و از افراد متبحر و آگاه و دارای سابقه کار در این زمینه استفاده نمی‌ کنند پس همان طور که می ‌دانید مراجعه کردن به این مراکز به علت هزینه کمتر آنها چیزی به جز دردسر و مشکل نیست و برای شما بیماری و اختلالات پوستی به وجود بیاورد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً به مراکز استانداردی که از پزشکان متخصص و متبحر و افرادی که در این زمینه آگاه می باشند و از سابقه کاری بالا برخوردارند استفاده کنید
خواهشمندیم قبل از مراجعه به مراکز لیزر موهای زائد به افرادی که قبلاً به این مراکز مراجعه داشتند رجوع نموده و علت رضایت یا عدم رضایت آنها را بپرسید زیرا در غیر این صورت ممکن است نه تنها مشکلتان برطرف نشود بلکه مشکلات و بیماری ها و اختلالات مختلف دیگری نیز برای پوست تان به وجود بیاید که ممکن است به سختی قابل جبران باشد و یا اصلاً نتوان آن را جبران کرد.
همواره یادآور این هستیم که کلینیک تخصصی نای ذی با سالها تجربه در حوزه کاشت مو و لیزر موهای زائد میتوان با توجه به رضایتمندی درصد بالایی از مخاطبین به عنوان بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران نام برد، باشد تا بتوانیم همواره لبخند رضایت را بر لبان شما سروران گرامی بنشانیم.
نویسنده:زهرا افشار

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =