ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

کاشت مو :88665532-021 * پوست و زیبایی: 88201505-021 * 88673101-021

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در تهران

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایرانبهترین دستگاه لیزر موهای زائد در جهان  | امروزه یکی از بهترین راه رفع موهای زائد بدن که راهی با دوام و همیشگی است،  لیزر موهای زائد است.

برای از بین بردن موهای زائد بدن مردان و بانوان روش های مختلفی وجود دارد که بهترین و دائمی ترین آن ها لیزر است؛

امروزه دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد در سرار دنیا استفاده می شوند ولی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد که امروزه وجود دارند لیزر الکساندرایت و دیود است. که بر روی پوست های روشن بهتر از پوست های تیره تاثیر می گذارد، هرچه موها تیره تر و ضخیم تر باشند و پوست افراد روشن‌تر باشد تاثیر لیزر بر روی پوست بیشتر است.

 معمولا لیزرها بر روی پوست هایی که بسیار بور و دارای موهای کم رنگی هستند تاثیر کمتری دارند و حدوداً می‌توانند از ۳۰ تا ۴۰ درصد این موها را کاهش دهند.

 اینگونه افراد که دارای موهای روشن و بلندی هستند نیاز به جلسات درمانی بیشتری دارند که تاثیرگذاری لیزر بر روی پوستشان بیشتر باشد.

از بین بردن موهای زائد بدن با استفاده از لیزر روش ایمنی است ولی در دوران بارداری با توجه به حساسیت های مختلف افراد بهتر است لیزر انجام نشود .

لیزر هایی که در ادامه نام می بریم برای درمان موهای زائد بسیار توصیه می‌شوند و از بهترین برندها هستند و میتوان به عنوان بهترین دستگاه لیزر مو نام برد:

  1. اول از همه سیستم لیزر الکساندرایت با طول موج ۷۵۵ نانومتر
  2. سیستم لیزر دیود با طول موج ۸۰۹ نانومتر
  3. سیستم لیزر nd_yag طول موج ۱۰۵۶ نانومتر
  4. سیستم نوری ipl که در واقع از سیستم های لیزری به حساب نمی آید اما روش کاری مشابه لیزرها در درمان موهای زائد دارد. این گونه سیستم ها علاوه بر نور از رادوفرانکس نیز استفاده می کنند و به همین دلیل بر روی موهای کم رنگ و طلایی یا سفید اثر بهتری دارند.

 یکی از پیشرفته ترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا که امروزه شناخته شده است لیزر الکساندرایت یا الکس است که یکی از بهترین لیزرها برای از بین بردن موهای زائد است، این دستگاه یک خصوصیت منحصر به فرد دارد و آن این است که قابل تنظیم است و می توان طول موج آن را تنظیم کرد و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع پوست را با توجه به پوست افراد مختلف تنظیم نمود.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

مشخصات دستگاه لیزر مو الکساندرایت

 این لیزر از رده لیزرهای جامد است و دارای طول موج۷۵۵ نانومتر می باشد، از بین بردن موهای زائد با این دستگاه یکی از بهترین روش هاست، برخی اعلام کردند که دستگاه لیزر الکس قدرتمند ترین و پر تاثیر ترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد به حساب می آید، این دستگاه دارای سیستم خنک کننده است که مخصوصاً برای جلوگیری از سوزش به کار می آید، لازم به ذکر است که میزان درد استفاده از این دستگاه تا مقدار قابل توجهی بیشتر از سایر دستگاه‌ها مانند لیزرهای ایلایت است.

 باید توجه داشته باشید که لیزر، موهای زائد را بسیار کم و نازک میکند اما باعث از بین رفتن صد درصدی آن ها نمی‌شود، ما معمولاً با انجام ۴ تا ۷ جلسه تعداد موهای زائد را به حداقل می‌رسانیم، البته این در شرایطی است که فرد مشکل هورمونی نداشته باشد.

 اگر فرد دارای مشکلات هورمونی باشد احتمال بازگشت موهای زائد خیلی بیشتر است و حتی در این شرایط می‌توان گفت لیزر فایده ای ندارد. معمولاً بعد از ۴ تا ۶ جلسه لیزر هر ۶ ماه یک بار( بین ۳ تا ۴ بار ) آن را دوباره تکرار می کنیم، به این ترتیب تعداد موها به طور متوسط ۶۰ و ۸۰ درصد کم می‌شود.

 سوالی که برای همه افراد ممکن است پیش بیاید عوارض لیزر کردن و مضرات آن است که برای پوست به همراه دارد

در ابتدا باید بگوییم که اگر فرد آفتاب گرفته باشد ممکن است پوستش مقداری بسوزد و یا جای آن لکه های سفید ایجاد شود، همچنین اگر بعد از لیزر مراقبت های لازم  پس از لیزر را رعایت نکنید یا در صورت ایجاد زخم آن را دستکاری کنید و تاول ایجاد کنید ممکن است جای آن مدت های طولانی باقی بماند.

و نهایتاً  آخرین نکته و مهمترین نکته این است که اگر فردی که لیزر را برایتان انجام می دهد تجربه کافی نداشته باشد و شرایط دستگاه را بر اساس رنگ پوست بیمار درست تنظیم نکنند، ممکن است منجر به ایجاد زخم لک و تاول شود.

 ما در کلینیک نای ذی به شما این اطمینان را می‌دهیم که از متبحرترین پزشکان برای لیزر موهای زائد استفاده می کنیم. ما به شما پیشنهاد می کنیم که در کلینیک های بی نام و نشان و در سالن های زیبایی دست به انجام کار لیزر برای از بین بردن موهای  زائدتان نزنید، بعضی از افراد ممکن است با لیزر های مختلف دچار سوختگی شوند که این به دلیل انتخاب نادرست دستگاه لیزر توسط فرد نا آگاه است.

شما باید حتماً با پزشک متخصص پوست در این زمینه مشورت کنید یعنی فردی که به خوبی تفاوت دستگاه های مختلف لیزر را برای از بین بردن موهای زائد می داند؛ اگر لیزر باعث ایجاد سوختگی بر روی پوست شما شود ممکن است پوست را تیره کند اما در شرایط عادی پوست را تیره نمیکند. درباره درد داشتن و نداشتن لیزر هم باید بگوییم که میزان  درد از نظر افراد مختلف متفاوت است و درد آن در حد متوسط است و شدید نیست.

البته در برخی موارد می‌توان از پمادهای بی حس کننده استفاده کرد تا کار لیزر کاری دردناک نباشد. توجه داشته باشید که کسانی که باردار هستند یا بیماری‌های عصبی دارند و ممکن است جای لیزر شان را بکنند یا دستکاری کنند و یا افرادی که عفونت فعال دارند باید تا زمان بهبود عفونت و زخم شان صبر کنند و ما به آن ها انجام لیزر درمانی را پیشنهاد نمی کنیم.

 کلینیک زیبایی فوق تخصصی نای ذی دارای  به روز ترین دستگاه ها و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است و شما همواره می توانید برای مشاوره رایگان و رزرو وقت قبلی با ما تماس بگیرید.

همچنینن سایر خدمات کلینیک نای ذی را میتوانیم  به طور کل  شامل ۶ بخش اصلی ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

 اگر شما به دنبال یک کلینیک تخصصی حرفه ای برای لیزر موهای زائد هستید پیشنهاد ما کلینیک تخصصی نای ذی با استفاده از کادر حرفه ای پشتیبانی و درمانی قوی می باشد.

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا میگردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد بدن ، رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای پوست، زیبایی و لیزر موهای زائد :

۰۲۱۸۸۶۷۳۱۰۱ —   ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

کلینیک مو نای ذی با سالها تجربه در کاشت مو، آماده ارائه خدمات به شما مراجعه کننده عزیز میباشد.

تلفنهای تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو :

۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲  —   ۰۹۱۲۰۴۳۴۳۹۷

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم

نویسنده:  زهرا افشار

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =