ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

کاشت مو :88665532-021 * پوست و زیبایی: 88201505-021 * 88673101-021

هزینه لیزر پوست صورت کاملاً مقرون به صرفه

 یکی از بخش های مهمی که بسیاری از مخاطبین به مرکز لیزر و کاشت موی نای ذی مراجعه می‌کنند لیزر پوست صورت می باشد و اطلاع پیدا کردن از هزینه لیزر پوست صورت به بسیاری از مراجعه کنندگان و افرادی که نیازمند خدمات لیزر پوست صورت هستند بسیار مهم و ضروری است تا بتوان به راحتی هزینه مورد نیاز برای این کار را تامین کنند و در کوتاهترین زمان ممکن بتوانند به کلینیک تخصصی نای ذی مراجعه کنند و بتوانند خدمات کاشت مو و خدمات لیزر پوست را در این کلینیک انجام دهند.

 در کل هزینه های لیزر پوست صورت در ایران و در تهران بسیار متفاوت است زیرا کلینیک های تخصصی که در زمینه لیزر پوست صورت فعالیت می کنند با توجه به اینکه از دستگاه های حرفه ای یا قدیمی استفاده می کنند یا از نیروهای متخصص و یا تازه کار استفاده می کنند هزینه های مختلفی را بابت لیزر پوست صورت از شما اخذ می‌کنند.

مزایای لیزر موهای زائد پوست صورت شامل رفع موهای زائد، رفع موهای زیر پوستی، روشن شدن رنگ پوست میباشد که نواحی درمان شامل:

  • ناحیه گونه صورت
  • چانه
  • پیشانی
  • پشت لب
  • اسکار
  • برداشت خال و زگیل

 یادتان باشد همیشه به دنبال هزینه پایین و قیمت ارزان به دنبال لیزر پوست صورت تان نباشید زیرا اگر میخواهید یک خدمات حرفه‌ای و تخصصی و یا یک لیزر تخصصی برای موهای زائد بدن شما و لیزر پوست صورت دریافت کنید باید به دنبال خدمات باکیفیت باشید و بعد از خدمات با کیفیت در مرحله دوم قیمت مناسب و به صرفه اولویت می باشد.

 هزینه لیزر پوست صورت در کلینیک های تخصصی لیزر بسیار متفاوت می باشد.

 زیرا کلینیک هایی که خدمات لیزر موهای بدن و خدمات لیزر صورت را انجام میدهد در تهران بسیار زیاد هستند.

 اگر شما به دنبال یک کلینیک تخصصی و به دنبال بهترین مرکز لیزر پوست صورت در ایران هستید که میخواهید لیزر پوست صورت تان را به یک پزشک متخصص حرفه ای و با استفاده از آخرین دستگاه های روز دنیا انجام شود کلینیک تخصصی نای ذی بهترین مرکز تخصصی لیزر پوست صورت در ایران در خدمت شماست تا بتواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات لیزر پوست صورت را در کوتاهترین زمان ممکن و با هزینه بسیار مناسب برای شما انجام دهد.

 هزینه لیزر پوست صورت در کلینیک تخصصی نای ذی بسیار مناسب تر از تمامی کلینیک های تخصصی لیزر صورت در ایران می باشد زیرا ما در کلینیک تخصصی نای ذی علاوه براینکه از باتجربه ترین متخصصان و پزشکان لیزر پوست صورت استفاده می کنیم همچنین تمامی دستگاه هایی که ما در کلینیک تخصصی نای ذی برای لیزر پوست صورت استفاده می‌کنیم آخرین دستگاه های روز دنیا می باشد.

 کلینیک تخصصی نای ذی تاکنون توانسته است فعالیت‌های بسیار زیادی را در جهت لیزر پوست صورت با استفاده از به روزترین تجهیزات پزشکی روز دنیا انجام دهد.

 مقرون به صرفه ترین هزینه لیزر پوست در ایران در تهران و در کلینیک تخصصی نای ذی انجام می‌شود آن هم توسط بهترین و مجرب ترین تیم پزشکی و تخصصی لیزر پوست صورت ایران.

 هزینه لیزر پوست صورت در ایران و در استان تهران بسیار ارزان تر از بقیه استان‌ها می باشد به دلیل اینکه بسیاری از کلینیک های تخصصی لیزر پوست صورت در تهران وجود دارند و توسط بسیاری از پزشکان متخصص این کار انجام می‌شود و با استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته هزینه های لیزر پوست صورت تعیین و قیمت گذاری می شود.

  بسیاری از افراد به دنبال هزینه لیزر پوست صورت هستند و می خواهند بدانند هزینه لیزر پوست صورت در تهران چقدر می باشد.

لیست هزینه لیزر موهای زائد صورت

پشت لب ۱۰۰۰۰
چانه ۱۵۰۰۰
پشت لب و چانه ۲۰۰۰۰
زیرچانه ۲۰۰۰۰
کنار گوش ۱۹۰۰۰
روی بینی ۱۰۰۰۰
صورت کامل ۴۹۰۰۰

 اما اگر شما هم به دنبال دانستن هزینه لیزر پوست صورت در تهران هستید و می خواهید بدانید با چقدر هزینه می توانید پوست را لیزر کنید و از نظر مالی دارای مشکل هستید هیچ ایرادی ندارد، شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و موی نای ذی و یا تماس تلفنی بهترین تعرفه لیزر پوست صورت را دریافت کنید.

 بسیاری از افرادی که به دنبال لیزر پوست صورتشان هستند همیشه از این موضوع واهمه دارند که آیا لیزر صورت عوارض جدی بر روی صورت دارد یا خیر؟ اما این موضوع را باید خاطر نشان کرد که مشاوره با دکتران کلینیک و راهنمایی های آنها می تواند کمک شایانی را در تصمیم گیری برای لیزر پوست صورت  به شما بدهد.

چه کسی متقاضی مناسبی برای درمان نیست؟

افرادی که موهای کرکی و روشنی دارند و یا پوستشان تیره است

دستگاه لیزر موهای کرکی بدن و صورت را از بین نمی برد. و استفاده از لیزر در افرادی که پوست تیره ای دارند و یا موهای آن ها به رنگ خاکستری و سفید و قرمز می باشد پاسخ مناسبی نمی دهد. به این دلیل که در فردی با پوست تیره رنگ‌دانه پوست بیشتری موجود است و نسبت به فردی با پوست روشن‌تر در معرض خطر بیشتر جذب انرژی لیزر است.به طور کلی بهترین کاندیدای لیزر موهای زائد افرادی می باشند که پوست آن ها روشن و جنس موهایشان ضخیم و تیره است.

افرادی که برنزه شده اند

افرادی که  با استفاده از دستگاه سولاریوم، و یا حمام آفتاب برنزه شده اند. حداقل باید ۲ الی ۳ ماه صبر نمایند تا رنگ پوستشان به حالت اول و طبیعی خود باز گردد. می توان برای پوست های برنزه از لیزر موهای زائد استفاده کرد اما در این حالت پزشک باید انرژی دستگاه را افزایش دهد و این امر باعث می شود تا فرد دچار سوختگی در آن ناحیه پوست شود.

چه تعداد جلسه درمان لازم است؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان به‌طور کلی بستگی به‌ وضعیت بیمار دارد. همانطور که گفته شد نوع پوست، جنس مو دستگاه مورد استفاده برای لیزر صورت عوامل تعیین کننده تعداد جلسات درمان است.

هزینه

هزینه هر جلسه لیزر موهای زائد به پارامترهای متعددی نظیر رنگ پوست، نوع موها و تراکم و حجم مو بستگی دارد.

در بسیاری از موارد افراد تمایل به انجام لیزر موهای زائد کل بدن دارند که معمولا توصیه ما این است که در ابتدا از نواحی کوچکتر فرایند لیزر موهای زائد را آغاز نمایند زیرا همواره ممکن است در ۵ درصد از موارد نتایج رضایت بخش نباشد و در اینصورت عملا اتلاف هزینه زیادی برای فرد در بر خواهد داشت.

اصولا با توجه به تراکم بالای موها در مردان هزینه ها حدود ۱٫۵ تا برابر خانم ها خواهد بود. لذا تعیین هزینه دقیق برای لیزر موهای زائد بدون معاینه عملا غیر ممکن خواهد بود. همچنین تعداد جلسات مورد نیاز فرد برای لیزر موهای زائد نیز با توجه به نوع پوست، نوع مو، جنسیت فرد و پارامترهای متعدد دیگری ممکن است از حداقل ۴ تا حداکثر ۱۰ جلسه در نوسان باشد

 کلینیک تخصصی نای ذی ارائه دهنده بهترین خدمات پزشکی از جمله کاشت مو لیزر پوست صورت و عملیات لیزر موهای زائد را به صورت کاملاً تخصصی و توسط تیم پزشکی حرفه ای برای شما و تمامی عزیزانی که نیازمند و متقاضی  خدمات زیبایی هستند انجام میدهد.

 بسیاری از هنرمندان و هنرپیشه ها و افراد معروف و سرشناس کشور به کلینیک نای ذی برای زیبایی مو و صورت خودشان تشریف می آورند و رضایت خدمات ما در لبخند آنهاست.

 ما به دنبال ارائه با کیفیت ترین خدمات تخصصی لیزر پوست صورت به مشتریان عزیز و مراجعه کنندگان گرامی هستیم تا بتوانیم رضایت کاملی از آنها را به دست بیاوریم و بتوانیم بهترین خدمات تخصصی سلامتی را برای آنها ارائه کنیم.

 ما با ارائه بهترین خدمات به دنبال جذب رضایت مشتریان گرامی هستیم تا بتوانیم خدمات تخصصی خود را فقط یک بار به صورت تضمینی به دوستان عزیز با قیمت بسیار مناسب عرضه کنیم.

امیدواریم تا با ارائه بهترین خدمات در حوزه زیبایی، پوست و مو در کلینیک مو نای ذی بهترینها را برایتان به ارمغان آوریم

سلامت تن شما آرزوی ماست.

همچنینن سایر خدمات کلینیک نای ذی را میتوانیم  به طور کل  شامل ۶ بخش اصلی ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

 

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا را میگیردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از   رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

تلفن تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای پوست، زیبایی و لیزر موهای زائد ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵

کلینیک مو نای ذی با سالها تجربه در کاشت مو، آماده ارائه خدمات به شما مراجعه کننده عزیز میباشد.

تلفن تماس جهت مشاوره و رزرو وقت ملاقات برای کاشت مو ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲۰

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم