ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

تلفن تماس کاشت مو :88665532-021 تلفن تماس پوست و زیبایی: 88201505-021

بهترین مرکز کاشت مو

کاشت مو از جمله عملهای زیبایی محسوب میشود که بیشتر موردتوجه مردان میباشد. زمانی میشود ادعا کرد که کلینیکی بهترین کاشت مو را انجام میدهد که موهای کاشت شده به موهای طبیعی شباهت داشته باشد. در اطراف ما افراد زیادی را مشاهده میکنید که از طاسی موهای سر خود رنج میبرند و بعبارتی سبب کاهش اعتماد بنفس آنها شده است. بیشتر این افراد با مراجعه به کلینیک های زیبایی اقدام به کاشت مو میکنند. اما نتایج متفاوتی کسب میکنند. حتما افرادی را دیده اید که کاشت مو آنها کاملا غیرطبیعی بوده است.  بعبارتی پیوند مو طبیعی امروزه به یک متد تخصصی در زمینه زیبایی تبدیل شده است که کلینیک نای ذی در این زمینه پیشرو بوده  است. در ادامه مطلب با متدهای پیشرفته نای ذی در کاشت مو همراه باشید تا راز متدهای شگفت انگیز نای ذی را بدانید.

روشهای کاشت مو نیز مانند لیزر با پیشرفت تکنولوژی همراه بوده است، بطوریکه آن را جز عملهای جراحی بدون بستری تبدیل کرده است. در این روش از بی حسی موضعی استفاده میکنند و ریشه مو را از نواحی پشت سر برداشته و در قسمت های جلو سر که طاسی دارد، کاشت میکنند. با پیشرفت تکنولوژی در زمینه کاشت مو و لیزر دیگر عوارض بعد از جراحی که معمولا بصورت بخیه، درد و تورم در ناحیه صورت را نخواهیم داشت.

همانطور که می دانید کاشت موی طبیعی امروزه از بهترین و محبوب ترین روشها در رضایت مشتریان است. در روش کاشت موی طبیعی، دقت،ظرافت و سرعت از فاکتورهای تعیین کننده و کلیدی میباشد. که باید تحت نظر پزشک متخصص پوست انجام شود.

کلینیک زیبایی نای ذی بعنوان بهترین مرکز کاشت مو در ایران میباشد. این کلینیک با بهره گیری از دانش و تجربه بهترین متخصصان پوست مو زیبایی، از جدیدترین متدها در کاشت مو استفاده کرده است. پیشنهاد میکنم اگر میخواهید کاشت مو انجام دهید و ظرافت و طبیعی بودن مو برای شما مهم است با گرفتن وقت قبلی نمونه کارهای کاشت مو نای ذی را مشاهده کنید.

مقدمات کاشت مو

قبل از آنکه تصمیم به کاشت مو بگیرید، کلینیکی با شرایط زیر درنظر بگیرید:

  1. کلینیکهای زیبایی حتما باید دارای مجوزهای پزشکی باشند، تا با اطمینان خاطر هر گونه عمل زیبایی دارید در آن کلینیک انجام دهید.
  2. داشتن کادر تخصصی و حرفه ای از پزشکان پوست و دستیاران آموزش دیده از ویژگیهای یک کلینیک ایده آل است.
  3. حتما قبل از هر گونه عمل زیبایی مانند لیزر، کاشت مو درخواست جلسه مشاوره داشته باشید. تا از مراحل انجام کار آگاه باشید.
  4. تجربه و سوابق کاری کلینیک تاثیر چشم گیری در بازدهی خواهد داشت. توصیه میکنیم به کلینیک های معتبر و با سوابق حرفه ای مراجعه فرمایید.

پس از آنکه مراحل بالا را رعایت کردید و کلینیک مناسب را جهت کاشت مو انتخاب کردید، با رزرو وقت قبلی، جلسه مشاوره ای خواهید داشت که طی آن پزشک علاوه بر بررسی وضعیت موها و سوالات پزشکی، مشاوره ای در مورد نحوه انجام کار، مدت زمان بهبود و رسیدن به شرایط ایده آل در کاشت مو را توضیح خواهد داد و یک وقت جهت انجام کاشت مو برای شما تعیین میکند.

مراحل کاشت موی طبیعی

کاشت مو به دو روش FUT و FIT انجام میشود که در ادامه به بررسی هریک از این روشها اشاره کرده ایم.

کاشت مو به روش FUT

در کاشت مو به روش FUT پشت سر را جهت برداشت مو بی حسی موضعی میکنند و یک نوار کوچک مو که دارای ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ گرافت هست از پشت سر برمیدارند. در این روش محل برداشت مو دیده نمیشود. سپس گرافت های مو را به واحدهای یک، دو و سه تایی تقسیم و برای کاشت مو درنظر میگیرند. در این روش فقط موهای قسمتهایی که می خواهید برداشت و کاشت در آنجا صورت گیرد را کوتاه میکنند. این روش دارای سرعت عمل بالایی میباشد بطوریکه کاشت مو در طی سه الی پنج ساعت انجام میشود. FUT از روشهای محبوب کاشت مو است که برای بیشتر بیماران رضایت بخش بوده است.

کاشت مو به روش FIT

اگر می خواهید که بر روی ناحیه کوچکی کاشت مو انجام دهید روش FIT بسیار مناسب میباشد چون موهای لازم را از پشت سر و بالای گوش بوسیله پانچ برمیدارد و مجددا بوسیله پانچ آن را در محل موردنظر کاشت میکند.ازبوسیله پانچ از ناحیه بانک مو، که معمولاً از پشت سر و بالای گوشها انتخاب می شود ،عمل برداشت ااین روش همچنین در کاشت مو قسمتهای ابرو نیز انجام میشود.

اما انتخاب بهترین روش برای کاشت موی طبیعی را میتوانید به انتخاب پزشک خود انجام دهید. زیرا براساس نیازی که به کاشت مو دارید تشخیص میدهد کدامیک از روشها ی FUT و FIT مناسب شما میباشد. بطور معمول توصیه میشود از روش FUT برای کاشت مو استفاده کنید زیرا زمان کوتاهتری برای کاشت نیاز است و کاشت مو طبیعی تر بنظر میرسد همچنین میزان تراکم مو در این روش بیشتر است. معمولا افرادی که در جلوی سر خود میخواهند مو بکارند و به تراکم بالاتر و ظرافت در کاشت مو نیاز دارند روش FUT را توصیه میکنند. اما اگر تمایلی به بخیه زدن و خط بخیه ندارید، همچنین میخواهید کاشت مو در ابرو،سبیل و ناحیه اسکار(خط بخیه) انجام شود بهتر است از روش FIT استفاده کنید.

اقداماتی که بعد از کاشت مو باید انجام داد

پس از عمل کاشت مو، ناحیه ای که کاشت مو انجام شده باید از معرض نور آفتاب دور باشد و بطور معمول ۲ روز بعد از کاشت مو، محل مذکور را با شامپو شست و شو دهند. زیرا از دلمه بستن زخم در اطراف مو جلوگیری میکند. اگر دلمه ایجاد شود سبب ریزش فولیکول مو کاشته شده میشود. به مدت ۱۰ روز موهای کاشته شده بدلیل تغییر و جابجایی همواره آسیب پذیر خواهند بود. که کاملا طبیعی است ولی بعد از ۲ الی ۳ ماه موهای جدید شروع به شکل گیری میکنند، که بصورت طبیعی شروع به رشد میکند و بعد از ۶ الی ۹ ماه شروع به ضخیم شدن میکند.

عوارض جانبی کاشت مو

  1. کم پشت شدن مو یک عارضه موقتی است.
  2. خارش پوست موی سر که باید جهت رفع آن از شامپو استفاده کرد.
  3. تورم پوست سر و پیشانی که پزشک داروهایی برای رفع آن تجویز میکند.

خدمات اساسی کلینیک نای ذی به طور کل  شامل ۶ بخش ذیل می باشد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

جهت اطلاع از قیمتها و روشهای کاشت مو در کلینیک نای ذی با شماره ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲ تماس بگیرید.