ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

تلفن تماس کاشت مو :88665532-021 تلفن تماس پوست و زیبایی: 88201505-021

جوانسازی و رفع جای جوش

اسکار های آکنه می توانند پهن ،باریک ،سطحی یا عمیق باشند .

rafejoosh-nayzi

تقسیم اسکارهای آکنه در طبقاتی به شکل اسکارهای یخ شکن Ice pick ، اسکارهای واگنی Box Car، اسکار های چرخان Roling می باشد که اسکار های واگنی خود به دو صورت عمیق و سطحی می باشد . تفکیک اسکار با توجه به عمق سطح و شرایط فیزیکی صورت می گیرد . معاینات باعث تشخیص ساختار و تفکیک اسکارها شده ،با در نظر گرفتن شیوه های درمانی می توان به نتایج مطلوب رسید .
روش های درمانی

سابسیژن: این روش برای اسکارهایی که دارای عمق متوسط می باشند کاربرد داشته و بوسیله سابسیژن می توان لایه های بیرونی اسکار را از لایه های داخلی جدا نمود .

پانچ: در این روش اسکارهایی با عمق زیاد به اسکارهایی سطحی تبدیل می گردد بدین گونه که اسکار بطور کامل از سطح بدن برداشته می شود و اسکاری جدید با عمق کمتر تشکیل می گردد.

میکرونیدلینگ: جدیدترین متد در بخش زیبایی ،در راستای درمان ضایعات پوستی و بازسازی بافت آسیب دیده می باشد در این شیوه طی فرآیندی غلظت کلاژن را در پوست به صورت شگفت آوری بالا برده می شود که به این فر آیند CIT یا Collagen induction The rapy می نامند که موفق ترین و تأثیر گذارترین شیوه ی کلاژن سازی در دنیا می باشد .

در این شیوه سوزن های مخصوص بر روی پوست منافذی با ضخامت ناچییز ایجاد می کنند که این کار باعث تحریک سلول های بنیادی و در نتیجه باعث نفوذ عروق جدید در پوست و رشته های کلاژن بر روی اسکار می شوند . تعداد جلسات این روش موثرترین ۴۰ تا ۵۰ روز می باشد که بسته به عمق اسکار ممکن است از شیوه های دیگر نیز استفاده شود .

درم ابریؤن: برداشت دیوار عمیق از پوست توسط یک فرز برداشته می شود تا جایی که نقاطی خونی ایجاد می شود این شیوه عوارض زیادی از جمله اسکار ،لک و… را به دنبال دارد .

لیزر CO2 فرکشنال : این تکنولوژی نوین زمان درمان پوست و عارضه های لیزر را کاهش می دهد در این شیوه نور لیزر به بخش های کوچک تبدیل شده که در این میان نقاط کوچکی از پوست در بین شعاع های لیزری جا مانده اند که برخوردی با لیزر نداشته و این نقاط به ترمیم پوست سرعت بخشیده و عوارضی مانند قرمزی و تیره شدن پوست را کاهش می دهد.

LAYZER

 

مراقبت های بهداشت فردی

مراقبت های پرستاری

 

بدون معطلی

نظارت دقیق

اطلاعیه ها و اعلانات

نکته
هزینه های بسیار پایین در نای ذی کلینیک

کلینیک نای ذی همواره بر حفظ مشتریان کوشش داشته تا چهره ای زیبا و لطیف تقدیمتان کند