ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

تلفن تماس کاشت مو :88665532-021 تلفن تماس پوست و زیبایی: 88201505-021

لیزر،نوری تک رنگ و تک طول موجی می باشد که در ملانین موها جذب شده و ساختمان موها را از بین می برد. معمولا تیرگی موها بستگی به میزان ملانین موها دارد.

بنابراین هرچقدر ملانین بیشتر باشد میزان تیرگی موها و اثربخشی لیزر بیشتر خواهد بود.

معمولا بیمارانی که برای لیزر مناسب هستند و انجام لیزر در آن ها نتایج بهتری دارد ، افرادی با پوست های روشن، ضخیم و مشکی هستند.

یکی از بزرگ ترین معضلات همیشگی در افراد،رشد زیاد موهای بدن در نواحی مختلف است.

موهای زائد در نواحی مختلف بدن شروع به رشد می کند و رنگ آن ها تیره است . این روند رشد موهای بدن به طور غیر طبیعی است و بیشتر نمایان می شود.

رویش موهای زائد معمولا در نواحی چانه ، لب فوقانی ، نواحی دو طرف صورت و در محل ناف و فرورفتگی های کمر قابل مشاهده است.

خدمات اساسی کلینیک نای ذی به طور کل  شامل ۶ بخش ذیل می باشد:
۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا را میگیردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد بدن ، رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت و از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

کلینیک نای ذی با سالها تجربه در لیزر موهای زائد ، آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز میباشد. تلفن تماس جهت مشاوره لیزردرمانی ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ میباشد، منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

LAYZER-nayzi

اطلاعیه مهم
در تابستان از تخفیف ۲۰ درصدی برخوردار شوید

هماهنگی
لطفاً قبل از تشریف فرمایی با کلینیک هماهنگ نمایید.

سوالات متداول

یکی از متداول ترین سوالاتی که در خصوص لیزر موهای زائد بیان می شود این است که لیزر موهای زائد ضرر دارد و یا باعث سرطان و عارضه پوستی می شود ، در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که این روش هیچ عارضه ای ندارد و جز بی خطرترین روش های رفع موهای زائد است ، تحقیقاتی متعددی انجام شده است که بیانگر این موضوع است که هیچ ارتباطی بین لیزرموهای زائد وسرطان ندارد .
اگر اشخاص می خواهند از لیزر درمانی نتیجه قطعی را بگیرند نیاز است که تمامی جلسات لیزر درمانی را مرتب انجام دهند ، معمولا نیاز به هشت جلسه برای از بین بردن قطعی موهای زائد است .
خیر ، اگر به شکل اصولی و صحیح لیزر موهای زائد انجام شود هیچ گونه عوارضی پس از لیزر موهای زائد رخ نمی دهد .
بله – آقایان هم می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند .
تمامی نواحی بدن را می توان لیزر موهای زائد کرد و برای انجام لیزر موهای زائد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد .
خیر – لیزر موهای زائد دردناک نیست ، برای اشخاصی که بسیار حساس باشند از بی حسی موضعی استفاده می شود
۱۴ روز قبل از لیزر موهای زائد نباید موهای بدن خود را با استفاده از روش های دستگاه اپی لیدی ، بند ، موم و یا شمع از بین ببرید، استفاده از تیغ منعی ندارد .