ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

تلفن تماس کاشت مو :88665532-021 تلفن تماس پوست و زیبایی: 88201505-021

ژل لب و خط خنده

عمل تزریق ژل برخلاف سایر عمل های زیبایی دیگر دوره ریکاوری و بازگشت بسیار کوتاه مدتی دارد وعوارض جانبی مانند عفونت و چسبندگی ناشی از عمل را ندارد.

بیشتر آشنا شوید

botox
botox

مزایای بوتاکس

به طور کلی عمل تزریق چربی باعث

۱- فرم دهی به گونه ها

۲- فرم دهی به لب ها

۳- از بین رفتن خطوط اخم

۴- از بین رفتن خزوز خنده

۵- محو شدن چین و چروک سطحی

۶- پر شدن خطوط عمیق

۷- فرم دهی و زیبا سازی چانه

۸- حجیم سازی صورت ( در افراد لاغر )

می شود، که می تواند آثار بسیار چشمگیر و تاثیر گذاری را در چهره ی شما ایجاد نماید .
اطلاعات بیشتر

jel-injection-nayzi

Injection-Gel-NAYZI


جوانسازی صورت

یکی از شیوه های جوانسازی صورت ، که در کلینیک زیبایی نای ذی ارائه می گردد ، تزریق چربی به صورت می باشد، با استفاده از این عمل زیبایی می توانید گونه هایی برجسته و زیبا داشته باشید، لب هایی خوش فرم و جذاب  و البته صورتی بدون چین و چروک را صاحب شوید.

چربی تزریق شده از کجا تهیه می شود؟

برای تزریق چربی در صورت نیاز به برداشتن چربی از بدن خود فرد خواهیم داشت ،بدین منظور از پهلو یا شکم و یا سایر قسمت های بدن که میزان مناسبی چربی سالم دارد به عنوان بانک چربی استفاده می نماییم ، با استفاده از بی حسی موضعی و البته توسط دستگاه های بهداشتی و پیشرفته با ایجاد یک شکاف بسیار نازک چربی های لازم را بیرون کشیده و بعد از تصفیه آن را در محل مورد نظر صورت تزریق می نماییم .

دقت داشته باشید که چربی از بدن خود فرد تهیه می شود و به هیچ عنوان امکان تزریق چربی از یک فرد به فرد دیگر وجود نخواهد داشت .

آیا تزریق چربی با درد همراه است ؟

خیر، در صورتی که بیمار به خوبی بی حس شده باشد و یا از روش هایی مانند بی هوشی استفاده کند به هیچ عنوان احساس درد نخواهد داشت ، البته در بیشترین مواقع این اقدام با بی حسی موضعی انجام می شود که درد آن قابل تحمل است .

آیا کبودی و تورم بعد از تزریق چربی وجود دارد ؟

بله، میزان اندکی کبودی و تورم در روزهای نخست مشاهده می شود که استفاده از کمپرس سرد در ساعات ابتدایی بعداز تزریق به کاهش میزان کبودی و ورم کمک می نماید

اطلاعات بیشتر