ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

تلفن تماس کاشت مو :88665532-021 تلفن تماس پوست و زیبایی: 88201505-021

از بین بردن موهای زائد صورت

زیبایی صورت هر فرد تاثیر بسزایی در اعتماد بنفس و ظاهر هر شخص خواهد داشت. صورت نیز مانند سایر نواحی بدن، دارای موهای زائدی است که سبب تیرگی پوست میشود. بنابراین افراد با روشهای مختلف مانند شیو کردن با تیغ، اپیلاسیون، اصلاح با نخ، الکترولیز سعی در از بین بردن موهای زائد دارند. هریک از روشهای مذکوربعنوان روش دائمی برای رفع موهای زائد نمیباشند و همچنین عوارضی مانند حساسیت، جوش، موهای زیرپوستی، لکه بر روی پوست ایجاد میکند.

ازاینرو، افراد بدنبال شیوه های جدید و دائمی برای رفع موهای زائد میباشند که لیزرموهای زائد بعنوان متدی جدید و دائمی توانسته میزان رضایت بالایی را به خود اختصاص دهد. اگر بدنبال روشی دائمی برای از بین بردن موهای زائد صورت هستید و لیزر را انتخاب کرده اید، پیشنهاد میکنیم که متد کلینیک زیبایی نای ذی در رفع موهای زائد صورت را تجربه کنید.

امروزه لیزر موهای زائد صورت فقط مختص خانمها نمیباشد بلکه آقایان نیز بدلیل تاثیر شگفت انگیز لیزر در حذف موهای زائد به استفاده از این روش گرایش پیدا کرده اند..تحقیقات نشان می دهد که مردان بطور میانگین ۶ماه از زندگی خود را به اصلاح صورت می پردازند که بنظر کاری سخت و ضروری برای مردان محسوب میشود. بنابراین، لیزر موهای زائد صورت میتواند یک روش مفید برای آنها میباشد که پاکیزگی همیشگی و صرفه جویی در وقت را به همراه دارد.

لیزرمو های زائد صورت زنان

نواحی صورت خانم ها که مستعد رشد موهای زائد میباشد شامل چانه، پشت لب بالا، پیشانی و گونه ها است. موهای صورت زنان باید کمرنگ و نازک بوده و براحتی قابل دیدن نباشد. اگر موهای صورت زنان مانند مردان ضخیم و الگویی مردانه داشته باشد، نشان دهنده مشکلات و بیماری هورمونی میباشد. در ابتدا توصیه میکنیم اگر این علائم را مشاهده کردید قبل از درمان رفع موهای زائد به پزشک مراجعه کنید تا مشکل شناسایی شود، عمدتا رشد موهای زائد صورت زنان بدلیل افزایش هورمون های مردانه، تومورهای تخمدان و دلایلی مانند نقص سیستم آنزیمی بوجود می آید. و چون زنان نسبت به ظاهر حساس هستند از روشهای مختلف برای رفع موهای زائد استفاده میکنند، که این  روشها را به دو صورت موقتی و دائمی تقسیم بندی کرده ایم.

۱٫روشهای موقتی رفع موهای زائد

در این روش، رفع موهای زائد صورت توسط روشهای خانگی مانند کاهش وزن، اصلاح با نخ، شیو کردن با تیغ، اپیلاسیون با وکس انجام میشود. وجه مشترک این روشها، موقتی بودن و ایجاد حساسیت،ایجاد موهای زیرپوستی،زخم  میباشد.

در روش الکترولیز سوزن نازکی درون هر فولیکول مو وارد میشود و جریان الکتریکی برای از بین بردن موهای زائد استفاده میگردد. این روش با احساس درد همراه میباشد و چون هر بار در یک فولیکول مو اثر میکند لذا برای نواحی وسیع مفید نیست.

۲.روشهای دائمی رفع موها زائد

با پیشرفت تکنولوژی، مطمئن ترین راه برای از بین بردن موهای زائد، لیزر میباشد. نحوه کار لیزر بدین صورت است که اشعه لیزر که ماهیت نوری دارد به ملانین های مو تابیده میشود و تا عمق ۳ میلیمتری نفوذ میکند و سبب از بین رفتن فولیکول مو میشود. از سوی دیگر، لیزر نسبت به سایر روشها سریعتر عمل میکند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره از کلینیک نای ذی با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

لیزرموهای زائد صورت مردان

نواحی صورت مردان که مستعد رشد موهای زائد میباشد شامل: ابروها، موهای ریش، بینی، گوش،خط فک است. روشهای موقتی رفع موهای زائد در مردان نیز بصورت کاری روتین وخسته کننده برای آقایان تبدیل شده است. تکنولوژی لیزر توانسته میزان رضایت زیادی را در بین مردان کسب کند زیرا دیگر مجبور نیستند زمان زیادی را صرف اصلاح کنند.

مزایای لیزر موهای زائد صورت

دقت دستگاه های لیزر در رفع موهای زائد بسایر تاثیرگذار است. زیرا فقط ناحیه موردنظر را پوشش میدهند و به بافت های اطراف آسیبی نمیزنند.

سرعت بالای لیزر به گونه ای است که در کمتر از یک ثانیه، چندین مو زائد را حذف میکند.

عوارض لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای صورت با عوارضی مانند سوختگی،لک،آکنه همراه خواهد بود اما پس از لیزر استفاده از کرم های ترمیم کننده میزان التهاب را کاهش میدهد.

اقداماتی که باید قبل از لیزر موهای زائد صورت انجام داد

در جلسه مشاوره که قبل از لیزر صورت میگیرد. پزشکان علاوه براینکه از سوابق بیماری و داروهای مصرفی بیماران مطلع میشوند، از آنها میخواهند از مصرف داروهای خاصی مانند آکوتان، جهت دست یابی به نتیجه مطلوب خودداری کنند. همچنین در صورت برنزه بودن پوست از انجام لیزر خودداری میکنند. لذا توصیه میشود قبل از لیزر، برنزه کردن صورت و بدن را به تعویق بیاندازید.

بطورکلی، از افراد میخواهند که یک یا دو روز قبل از لیزر، ناحیه موردنظر را با تیغ اصلاح کنند. زیرا اشعه لیزر برای اینکه به فولیکول مو اثر گذارد باید به ساقه مو دسترسی داشته باشد. قبل از انجام لیزر به بیماران عینک مخصوص داده میشود تا از چشمان آنها در برابر اشعه لیزر محافظت کند. جهت کاهش درد و محافظت پوست از زل یا دستگاههای لیزر مجهز به خنک کننده استفاده میشود. البته رایج ترین نوع لیزر که برای رفع موهای زائد صورت استفاده میشود لیزر با انرژی پایین است. پزشکان براساس ضخامت مو،رنگ مو لیزر را تنظیم میکنند.

پس از انجام لیزر، پزشک از کرم های ترمیم کننده و ضدالتهاب بر روی ناحیه مذکور استفاده میکند که باید به مدت چند ساعت روی پوست باقی بماند. همچنین توصیه میشود که بعد از لیزر از قرارگرفتن در مقابل آفتاب خودداری کنند و از کرم های ضدآفتاب استفاده کنند.

تعداد جلسات لیزر

تعداد جلساتی که افراد باید لیزرموهای زائد صورت درنظربگیرند وابسته به عواملی مانند هورمونی بودن، ضخامت مو، وسعت ناحیه ای که لیزر صورت میگیرد. فواصل بین جلسات لیزر صورت ۵الی ۶ هفته میباشد. پس از اتمام جلسات لیزر، سالانه  یک یا دوبار جهت دست یابی به نتیجه مطلوب باید درنظربگیرند.

هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه  لیزر موهای زائد صورت وابسته به بزرگی ناحیه ای است که لیزر اعمال میشود.همچنین تعداد جلسات لیزر نیز بعنوان عاملی در تعیین هزینه میباشند.

خدمات اساسی کلینیک نای ذی به طور کل  شامل ۶ بخش ذیل می باشد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

جهت کسب اطلاع از هزینه لیزر پوست صورت در کلینیک نای ذی میتوانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.