ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

تلفن تماس کاشت مو :88665532-021 تلفن تماس پوست و زیبایی: 88201505-021

لیزر موهای زائد بدن

امروزه بیشتر افراد برای رفع موهای زائد بدن خود، روشهای مختلفی را تجربه میکنند، روشهایی که زیبایی را به مدت کوتاه برای آنها فراهم میکند و با رشد مجدد موها، وضعیت به حالت اولیه باز می گردد. اگر از جمله افرادی هستید که زیبایی برایتان مهم است و لیزر را بعنوان روشی دائمی برای از بین بردن موهای زائد بدن انتخاب کرده اید، شاید برایتان جالب باشد که بدانید چطور لیزر در نواحی مختلف بدن، موهای زائد را از بین میبرد.

در ادامه با متد ویژه نای ذی همراه باشید تا تجربه ای متفاوت در رفع موهای زائد را داشته باشید.

لیزرمو از روشهای نوین است که از چند سال گذشته تا کنون از پرطرفدارترین روشها در از بین بردن موهای زائد بدن به شمارمی آید. این روش توانسته عوارض ناشی از روشهای سنتی که شامل موهای زیرپوستی،لکه و حساسیت میباشد را از بین ببرد.

لیزرموهای زائد برای همه نواحی بدن کاربرد دارد. درخواست لیزر در زنان شامل:لیزر زیر بغل، بیکینی، پاها و صورت میباشد. در حالیکه درخواست لیزر در مردان شامل: ناحیه کمر،سینه،صورت و پاها است.

لیزر موهای زائد زیر بغل:

بیشتر افراد اعم از زنان و مردان، برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل از روشهایی مانند تیغ زدن، وکس، کرم های موبر برای از بین بردن موهای زائد این ناحیه استفاده میکنند و تجربه های همراه با درد، سوزش، زخم های پوستی، موهای زیر پوستی را احساس میکنند. درحالیکه، لیزر درمانی موهای زیر بغل بهترین و موثرترین روشها برای رفع موهای زائد این ناحیه میباشد. بدین صورت که اشعه لیزر به ریشه یا فولیکول موهای زیر بغل تابیده میشود و توسط ملانین مو جذب میگردد و سبب تخریب و سوزاندن ریشه مو میشود.

آیا لیزر موهای زائد زیر بغل خطر دارد؟

درخواست لیزر موهای زیر بغل بیشتر از جانب خانم ها مطرح میگردد و مهمترین دغدغه مربوط به خطرات و آسیبهایی است که ممکن است به غدد لنفاوی وارد شود، پزشکان کلینیک نای ذی، براساس تجربیات و تخصص خود همواره بیان میکنند که لیزر موهای زیر بغل هیچگونه عارضه ای برای این ناحیه ایجاد نمیکند، زیرا اشعه لیزر تنها به ۵ میلی متر از پوست نفوذ میکند. تنها میتوان به عوارضی مانند التهاب، تغییر رنگ اشاره کرد که با رعایت نکاتی قبل و بعد لیزر، این عوارض برطرف میشوند.

مزایای لیزر موهای زائد زیر بغل

  1. لطافت به پوست شما بازگردد و ازداشتن موهای زبر و خشن و پوستی خشک راحت میشوید.
  2. کاهش تعریق در بسیاری از موارد مشاهده شده است، البته تاثیر لیزر با دستگاه استاندارد نباید نادیده گرفت.
  3. پس از انجام همه جلسات لیزر، مشاهده میکنید که پوست این ناحیه افراد روشن تر از قبل شده است.بنابراین لیزر موهای زائد زیر بغل در رفع تیرگی و سیاهی زیربغل نیز تاثیر گذار است.

تعداد جلسات لیزر موهای زیر بغل

تعداد جلساتی که برای لیزر درنظر گرفته میشود وابسته به رنگ پوست و مو میباشد که بین ۴ تا ۸ جلسه را درنظر می گیرند. ناگفته نماند که لیزر هیچگاه ۱۰۰ درصد موهای زائد را از بین نمیبرد بلکه حدود ۸۵-۹۰ درصد موها از بین رفته یا خیلی نازک و کرکی میشوند.

هزینه لیزر موهای زیر بغل

هزینه لیزر این ناحیه وابسته به وسعت ناحیه، ضخامت مو و… میباشد. جهت اطلاعات بیشتر و رزرو وقت در کلینیک نای ذی با شماره … تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد پا

پاها ازجمله نواحی بدن است که وسعت زیادی دارد، اپیلاسیون و اصلاح این ناحیه زمان زیادی نیاز دارد، همچنین تصور اینکه اصلاح را باید پس از چند روز یا یک هفته مجددا تکرار کنید، آزاردهنده میباشد. از متد نای ذی در رفع موهای زائد پا استفاده کنید تا زمان کمتری را به اصلاح موهای پا سپری کنید.

لیزردرمانی پاها براساس درخواست مشتری انجام میشود بدین صورت که هریک از نواحی ساق پا، ران پا یا کل پا را که درنظر دارد، مورد درمان لیزر قرار میگیرد. در لیزر پا بیشترین ناحیه که ممکن است با احساس درد همراه باشد مربوط به ساق پاها میباشد، که همانطور در مقاله لیزر موهای زائد گفته شد، دستگاه های اکساندر این مشکل را تا حدودی برطرف کرده اند. اما درصورتیکه از سایر دستگاه های لیزر استفاده کنید، تکنسین های لیزر قبل از لیزر درمانی، از کرم های بی حس کننده در ساق پا استفاده میکنند تا درد کمتری را حس کنید.

مزایای لیزرپا

  1. لیزر پا روشی مطمئن و دائمی برای حذف موهای زائد پا میباشد.
  2. از سوزش، درد و حساسیت های که پس از تیغ زدن پا انجام میدهید، خلاص میشوید.
  3. لطافت و نرمی در پوست پا ایجاد میشود که سبب آرامش و راحتی کاربران میباشد.

انتخاب بهترین لیزرپا

مناسب ترین لیزرهایی که برای لیزرپا استفاده میشوند، لیزر سایناشور و دایود میباشند، این لیزرها از انواع لیزرهای الکساندریت هستند که با احساس خنکی که در طول لیزرپا ایجاد میکنند سبب میشوند که درد کمتری را حس کنید. همچنین، اگر دارای پوست تیره ای هستید پیشنهاد نای ذی، لیزر یاگ میباشد که با طول موج بلندتری که دارد میتواند به عمق بیشتری نفوذ کند و تاثیرگذلری بیشتری داشته باشد.

تعداد جلسات لیزر پا

همانطور که گفته شد وسعت ناحیه ی که میخواهد لیزرشود تعیین کننده تعداد جلسات میباشد. در حین لیزر با علائمی مانند سوزش، سوزن سوزن شدن مواجه میشوید که نشان دهنده فعال بودن لیزر است. پس از لیزر، ممکن است علائمی مانند تورم و قرمز شدن ظاهر شود که با توصیه هایی که برای بعد از لیزر پیشنهاد میشود، بهبود می یابد.

لیزرپا مطمئن ترین متد در از بین بردن موهای زائد پا میباشد، این روش از لحاظ بازدهی بسیار بهتر از الکترولیز میباشد، زیرا در الکترولیز سطح کمتری را نسبت به لیزر پوشش میدهد. طبق مشاهداتی که صورت گرفته لیزرپا بصورت دائمی موهای زائد را از بین برده اما در مواردی بدلیل اینکه فولیکول های مو خود را ترمیم میکنند، گاهی لازم است پس از یک سال دوباره لیزر درمانی کنید.

لیزر موهای زائد دست

موهای زائد دست سبب تیره بنظر رسیدن پوست دست ها میشود، بیشتر مردان، درخواست رفع موهای زائد دست را از کلینیک های لیزر دارند زیرا لیزر دست نسبت به سایر روشها سریعتر و تمیزتر میباشد.بطور متوسط تعداد سه تا شش جلسه را برای رفع موهای زائد دست درنظر میگیرند. دراین روش، موهای دست بطور کلی از بین می روند یا نازک میشوند، پس از لیزرمو، دستانی لطیف و نرم خواهید داشت.

خدمات اساسی کلینیک نای ذی به طور کل  شامل ۶ بخش ذیل می باشد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

در صورتی که مشکلی با صرفه هزینه زیاد برای از بین بردن موهای زائد بدن تان ندارید، مطمئنا لیزر موهای زائد بدن می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای این موضوع باشد. امروزه لیزر یکی از پرطرفدارترین روش ها برای از بین بردن موها است. این شیوه می تواند کمی خطرناک باشد پس توصیه می شود ابتدا از آن برای از بین بردن موهای دست های تان استفاده کنید و در صورت نبود هیچ گونه عارضه جانبی برای قسمت های حساس بدن تان استفاده کنید.

شما می توانید از طریق لینک ذیل روبرو از هزینه ها مطلع شوید:

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا را میگیردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از   رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت قبلی با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.