ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

تلفن تماس کاشت مو :88665532-021 تلفن تماس پوست و زیبایی: 88201505-021

کلینیک لیزر موهای زائد در تهران

کلینیک تخصصی زیبایی نای ذی مجموعه ای متشکل از بهترین متخصصین پوست ، مو و زیبایی است. این کلینیک دارای مجوز و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران میباشد. نای ذی با تکیه بر دانش و تجربه پزشکان و متخصصان و همچنین  بهره گیری از آخرین تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته روز دنیا، خدمات زیبایی اعم از لیرز درمانی، کاشت مو را ارائه میدهد. متدها زیبایی نای ذی سلامتی و لطافت پوست را برای شما به ارمغان می آورند. در این مرکز تمامی خدمات زیبایی تحت نظر بهترین پزشکان، بصورت حرفه ای انجام میشود. متخصصان نای ذی جهت آشنایی بیشتر مراجعه کنندگان و توضیح مراحل کار، جلسات مشاوره ای را قبل از لیزر درمانی و کاشت مو ترتیب داده اند. تا از این طریق بتوانند متد درمانی ویژه ای برای هر فرد اتخاذ کنند. راز زیبایی را با متد ویژه نای ذی تجربه کنید. همکاران ما در کلینیک نای ذی آماده اند که خواسته ها و انتظارات شما را برآورده سازند و زیبایی را به شما هدیه دهند.

جهت رزرو وقت مشاوره در کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده در کلینیک تخصص نای ذی بصورت لیزردرمانی، مراقبت های پوست،مو و زیبایی که مختص همه زنان و مردان میباشد و به شرح زیر ارائه میشود:

 

لیزر مو زائد

کلینیک تخصصی نای ذی در رفع موهای زائد از پیشرفته ترین تکنولوژیها بهره گرفته است. در از بین بردن موهای زائد نه تنها تخصص و تجربه پزشکان در لیزر درمانی موثر است، نوع دستگاه لیزر و کیفیت آن نیز بسیار مهم میباشد. در این مرکز از دو دستگاه لیزر الکساندرایت که تولید شده شرکت آمریکایی candela و لیزر دایود ساخت شرکت lumenis استفاده میشود. این دستگاه ها مناسب برای انواع پوست و انواع مو بصورت ضخیم و نازک میباشند. بی شک استفاده از دستگاه های با کیفیت و مناسب انواع پوست و مو در تعداد جلسات تاثیرگذار است و فرد میتواند در تعداد جلسات کمتری به نتیجه مطلوب دست یابد. مزایای روش لیزردرمانی نای ذی به شرح زیر است:

 1. ۸۵% موهای زائد بطور کامل از بین می روند و مابقی موها بصورت کرک نازک تبدیل میشوند.
 2. این نوع لیزر برای انواع پوست تیره،روشن، گندمی و سبزه و انواع مو ضخیم و نازک استفاده دارد.
 3. این دستگاه ها مجهز به سیستم خنک کننده میباشند که در کاهش درد بسیار تاثیرگذار هستند.

خدمات لیزر درکلینیک نای ذی:

 1. رفع موهای زائد صورت مناسب با انواع پوست با کمترین درد
 2. رفع موهای زائد دست و پا
 3. رفع موهای زائد ناحیه تناسلی
 4. از بین بردن موهای زائد بیکینی با روش لیزر برزیلی
 5. رفع موهای زائد زیر بغل
 6. رفع موهای زائد کمر و سینه
 7. رفع موهای زائد گردن

جهت رزرو وقت مشاوره در کلینیک لیزر موهای زائد در شرق تهران با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

نکاتی از لیزر درمانی که توسط  متخصصان پوست نای ذی توصیه میشود:

از مواردی که برای بیشتر مراجعین سوال میشود، آیا لیزر درمانی خطرناک است؟

 • لیزر چون ماهیت نوری دارد، اثرات سو بر روی بدن نخواهد گذاشت. اگر میخواهید اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا لیزر موهای زیر بغل سبب آسیب به غدد لنفاوی میشود و موجب بروز سرطان می گردد؟ آیا لیزر موجب نازایی میشود؟ اینجا کلیک کنید.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بطور متوسط چند جلسه طول می کشد؟

تعداد جلسات نواحی مختلف بدن وابسته به عواملی مانند تراکم موها، وسعت ناحیه موردنظر، جنس مو و … میباشد. که در جلسات مشاوره با پزشک، تعداد جلسات موردنیاز مشخص می گردد. جهت رزرو وقت مشاوره در کلینیک لیزر موهای زائد در جنوب تهران با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.

بعد از اتمام جلسات لیزر،همه موهای زائد از بین خواهند رفت؟

 • بطورکلی بعد از اتمام جلسات لیزر، ۸۵% موهای زائد از بین می رود و مابقی موها بصورت کرک نازک میباشند. که با مراجعه مجدد بطور سالیانه و یا دوسال یکبار طی یک یا دو جلسه، به نتیجه مطلوب دست خواهید یافت.

چرا هزینه های لیزر درمانی مراکز مختلف زیبایی با هم فرق میکند؟

لیزر درمانی امروزه علاوه بر اینکه در کلینیک های تخصصی پوست و مو انجام میشود. در بعضی از سالنهای زیبایی و باشگاه ها نیز مورد استفاده قرار گرفته است. مطمنا هزینه کلینیک ها با سالن های زیبایی و سایر مکانهایی که لیزر میکنند متفاوت است. هزینه لیزر موهای زائد به عوامل مختلفی وابسته است. یکی از عوامل تعیین کننده هزینه لیزر درمانی، نوع دستگاه های لیزر مورد استفاده برای رفع موهای زائد میباشد و عامل دیگر که بعنوان عامل کلیدی میتوان از آن نام برد، تخصص افراد در لیزر درمانی است. در ادامه به شرح این دو فاکتور مهم میپردازیم.

هنگامی که شما به کلینیک تخصصی مراجعه میکنید در جلسه مشاوره، پزشک متخصص براساس نوع پوست بیمار تشخیص میدهد که آیا لیزر درمانی در رفع موهای زائد این فرد تاثیرگذار است یا نه. بعنوان مثال لیزر برای پوست های تیره نتیجه مطلوبی نخواهد داشت و بهترین حالت پوست روشن با موهای تیره است. این بدان معنا نمیباشد که سایر افراد با رنگ پوست متفاوت، نتوانند لیزر درمانی کنند. بلکه پس از تشخیص نوع پوست توسط پزشک متخصص، دستگاه لیزر متناسب برای آن نوع پوست درنظر گرفته میشود. که دستگاه های لیزر الکساندرایت و دایود از بهترین دستگاه ها میباشد. در حالیکه در سالنهای زیبایی و یا باشگاه ها، اپراتورهایی برای شما مشاوره پوست میدهند که تخصصی در این زمینه ندارند و از همه مهم تر از دستگاه لیزری مانند آی پی ال برای رفع موهای زائد استفاده میکنند. این دستگاه در رفع موهای زائد تاثیر بسزایی ندارد و تعداد جلسات لیزر درمانی به این شیوه بیشتر است.

با کمی تامل، متوجه میشوید با اینکه در تبلیغات این مراکز جمله “لیزردرمانی با کمترین هزینه” به چشم می خورد اما در عمل با طولانی کردن جلسه های لیزر، هزینه هایی بیشتر از کلینیک های تخصصی دریافت میکنند. نتیجه کار به این صورت است که شما نه تنها مشاوره پزشک متخصص را از دست داده اید بلکه هزینه های بیشتری را نیز پرداخت کرده اید. علاوه بر آن در محیطی که مناسب لیزردرمانی نمیباشد، اقدام به لیزر موهای زائد کرده اید.

کلینیک تخصصی پوست و مو، زیبایی نای ذی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شمال تهران است که خدمات لیزر درمانی، مراقبت از پوست را با جدیدترین دستگاه های پیشرفته ارائه میدهد.

خدمات اساسی کلینیک نای ذی به طور کل  شامل ۶ بخش ذیل می باشد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

جهت مشاوره با متخصصان پوست نای ذی با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید. همچنین جهت مشاوره کاشت مو با شماره ۰۲۱۸۸۶۶۵۵۳۲ در تماس باشید.