ایران، تهران، میدان ونک، گاندي شمالي،خیابان شريفي، پلاک 19 ، طبقه 2 ، واحد5 و 6

تلفن تماس کاشت مو :88665532-021 تلفن تماس پوست و زیبایی: 88201505-021

لیزر موهای زائد

زیبایی را احساس کنید

لیزر موهای زائد از محبوب ترین متدهای زیبایی است که تاثیر شگفت انگیزی در رفع موهای زائد دارد. اگر می خواهید بصورت دائمی و بلند مدت از شر موهای زائد خلاص شوید، زمان آن رسیده که روشهای سنتی در رفع موهای زائد را کنار بگذارید. روش هایی که علاوه بر صرف وقت و هزینه ، زیبایی موقتی برای شما فراهم می کند. با بررسی تخصصی روش لیزر موهای زائد نای ذی با ما همراه باشید تا با تاثیر لیزردررفع موهای زائد آشنا شوید.

لیزر موهای زائد چگونه انجام میشود؟

فرآیند لیزر مو بدین صورت است که پرتو نور لیزر بصورت موضعی به قسمتهای تیره رنگ بدن تابیده میشود. به این قسمت های تیره رنگ بدن که محل رشد مو میباشند، ملانین گفته میشود. بعبارتی ملانین نقش تاثیر گذاری در جذب نور لیزر دارد. پس از آنکه محل هدف لیزر مشخص گردید و نور لیزر تابیده شد نور لیزرتا عمق ۲ تا ۳ میلی متری در پوست نفوذ میکند و سبب از بین رفتن این سلولها می گردد.

سوالاتی که در رابطه با لیزر مو برای مشتریان مطرح میشود بدین صورت است که عوامل موثر در لیزر موهای زائد شامل چه مواردی است؟ چه نوع لیزری را باید برای رفع موهای زائد استفاده کنیم؟ چه افرادی می توانند از لیزرمو استفاده کنند؟ مزایا و معایب لیزر چیست؟ در ادامه به بررسی این سوالات می پردازیم.

عوامل تاثیر گذار در لیزر موهای زائد

عوامل تاثیرگذار در لیزر موهای زائد از آن جهت حائز اهمیت است که مشتریان دارای تجربیات متفاوتی از لیزرمو میباشند. بنابراین بهتر است قبل از لیزر مو با این عوامل آشنا شویم. یکی از این عوامل، نوع پوست افراد میباشد. زیرا براساس رنگ پوست افراد توصیه میشود که از چه نوع لیزری استفاده کنند.

بطور کلی، ۶ نوع پوست وجود دارد که بصورت زیر دسته بندی شده اند:

دسته اول: رنگ پوست بسیار سفید که دارای کک و مک میباشد، در این نوع افراد رنگ موها قرمز و چشم ها آبی میباشد، پوست این افراد در مقابل آفتاب می سوزد اما هیچگاه برنزه نمیشود.

دسته دوم: رنگ پوست سفید، رنگ موها بلوند و چشم ها روشن میباشد. در این مورد نیز، پوست افراد در برابر آفتاب می سوزد، اما به ندرت برنزه میشود.

دسته سوم: پوست گندمی با موهای قهوه ای که پوست آنها در برابر آفتاب گاهی می سوزد اما برنزه نمیشوند.

دسته چهارم: پوست سبزه، موها و چشم به رنگ تیره میباشند، که در برابر آفتاب خیلی خوب برنزه میشوند و به ندرت میسوزند.

دسته پنجم: پوست های قهوه ای تیره هستند که در برابر آفتاب نمی سوزند اما به شدت برنزه میشوند.

دسته ششم:پوست کاملا تیره که هیچگاه دربرابر آفتاب نمیسوزند.

پس از آنکه نوع پوست مشخص شد، نوع لیزر و مدت زمان اثر لیزر مشخص می گردد، بعبارتی تعداد جلساتی که فرد باید برای رفع موهای زائد درنظر بگیرید، مشخص میشود.

چه نوع لیزری را باید برای رفع موهای زائد استفاده کنیم؟

تاکنون روشهای مختلفی برای رفع موهای زائد معرفی شده است، روشهایی که بصورت موقتی موها را از بین میبرند. بعنوان مثال روشهایی مانند اپیلاسیون، کرم های موبر،الکترولیز، تیغ اصلاح و دستگاه ها و روشهای خانگی را میتوان نام برد. که این روشها بدلیل عوارضی مانند حساسیت، درد و موقتی بودن، سبب می گردد که روش جدیدی معرفی شود که بتواند میزان درد و حساسیت را کاهش و بطورکلی حذف کند.

از این رو، شخصی به نام راکس اندرسون، تکنولوژی جدید لیزر را برای رفع موهای زائد معرفی کرد، بطوریکه با تابیدن نور لیزر به سلولهای مو، موها بصورت طولانی مدت از بین می روند.

امروزه لیزرها انواع مختلفی دارند که شامل: اکساندریت، دایود، ان دی یاگ، ای پی ال میباشد. از بین لیزرهای نام برده، لیزر الکساندریت بعنوان محبوب ترین و موثرترین لیزر برای پوستهای دسته اول تا چهارم درنظر گرفته میشود. ویژگی منحصر به فردی که آن را نسبت به سایر دستگاه های لیزر متمایز می کند، کاهش درد و سوزش میباشد که سبب میشود مشتریان در انتخاب لیزر مدنظر قرار دهند، علاوه بر آن، بدلیل بازدهی بالا این دستگاه نیاز به تعدد جلسات لیزر نیست بلکه با ۳ الی ۵ جلسه لیزر، موهای زائد را میتوان از بین برد.

با این حال، قبل از تصمیم به لیزر توصیه می کنیم از مشاوره کلینیک نای ذی بهره گیرید تا بهترین روش درمان برای شما لحاظ گردد. مطمئنا کسب اطلاعات در مورد دستگاه های لیزری که در موسسات استفاده میشود کمی دشوار خواهد بود. اما ما به شما توصیه میکنیم که قبل از انجام لیزر با پزشکان نای ذی براحتی و بدون استرس لیزر مناسب خود را انتخاب کنید و تجربه ی لیزر بدون درد و سوزش را داشته باشید.

چه افرادی می توانند از لیزر استفاده کنند؟

لیزر موهای زائد مناسب همه افراد شامل زنان و مردان می باشد آنچه که در لیزر تاثیر گذار است رنگ پوست و رنگدانه های مو، که هر چه تیره تر باشد اثر لیزر بیشتر است.

اما لیزر مناسب چه افرادی نیست:

۱٫افرادی که داروهای هورمونی،کورتون ها، تتراسیکلین، داکسی سیکلین مصرف می کنند.

 1. افرادی که به هر طریق اقدام به برنزه شدن پوست خود کرده اند باید تا زمان از بین رفتن رنگ، لیزر موهای زائد خود را به تعویق بیاندازند.
 2. زنان باردار بهتر است جهت احتیاط و صدمه ندیدن جنین، انجام لیزر را به تعویق بیاندازند.

بطورکلی، افراد در صورت هرگونه بیماری بهتر است قبل از لیزر، آن را با پزشک خود در میان بگذارند.

اما مهم ترین و شاید جذاب ترین قسمت لیزر، محیط و شرایطی که لیزر در آن انجام میشود. قبل از انجام لیزر، یک جلسه مشاوره با پزشک مربوطه خواهید داشت که در این جلسه در مورد سوابق پزشکی شما و داروهایی که مصرف می کنید، سوالاتی پرسیده میشود. همچنین از مزایا و معایب لیزر نیز صحبت میشود. توصیه های لازم که باید بعد از لیزر در نظر بگیرید نیز در این جلسه گفته میشود.

مزایا و معایب لیزر

مزایا:

 1. سرعت عملکرد لیزرنسبت به سایر روشهای سنتی بالا میباشد همچنین مدت زمان تاثیرگذاری بسیار کمتر میباشد.
 2. اکثر بیماران بعد از ۳ تا ۷ جلسه بصورت دائمی، موهای زائد خود را از دست میدهند.
 3. در لیزر پوست درگیر نمیشود.
 4. لیزر از جمله روشهایی است که نیاز به بستری شدن ندارد.

معایب:

 1. احتمال سوختن پوست غیرقابل اجتناب است.
 2. حداقل ۴ تا ۶ جلسه زمان نیاز دارد.
 3. هزینه لیزر درمانی نسبت به سایر روشها بالاتر میباشد.

هزینه لیزر موهای زائد در مردان

 • مراکز غیرتخصصی بسیاری وجود دارد که با هزینه پایین تر و افزایش تعداد جلسات لیزر درمانی سعی در جذب مشتریان دارند. اما در این روش مرکز موردنظر علاوه بر افزایش نهایی هزینه ی کل به دلیل عدم رعایت استاندارد لیزر تابیده شده به پوست فرد ، موجب سوختگی ،التهاب ، عفونت و آکنه در مراجعه کنندگان می شوند.
 • هزینه لیزر موهای زائد بدن مردان نسبت به خانم ها بیشتر است ، این هزینه با توجه به تراکم موی زائد فرد ، وسعت ناحیه ، تعداد جلسات ، نوع دستگاه لیزر و مهارت پزشک متخصص متفاوت خواهد بود.
 • افراد با موی تیره و ضخیم ، پوستی سفید و روشن نتیجه ی بهتری از لیزر درمانی را دریافت خواهند کرد.

در این افراد بدلیل کاهش ملانین در پوست و عدم جذب نور لیزر توسط آن ، شاهد سوختگی و التهاب پوست نخواهیم بود و برعکس موهای تیره به دلیل وجود ملانین با جذب بهتر لیزر، سوزانده و از بین خواهند رفت.

خدمات اساسی کلینیک نای ذی به طور کل  شامل ۶ بخش ذیل می باشد:

۱- جوانسازی صورت
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر مو

در صورتی که مشکلی با صرفه هزینه زیاد برای از بین بردن موهای زائد بدن تان ندارید، مطمئنا لیزر موهای زائد بدن می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای این موضوع باشد. امروزه لیزر یکی از پرطرفدارترین روش ها برای از بین بردن موها است. این شیوه می تواند کمی خطرناک باشد پس توصیه می شود ابتدا از آن برای از بین بردن موهای دست های تان استفاده کنید و در صورت نبود هیچ گونه عارضه جانبی برای قسمت های حساس بدن تان استفاده کنید.

کلینیک نای ذی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو  در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا را میگیردید نای ذی را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت اطلاع از   رفع موهای زائد ناحیه تناسلی ، هزینه لیزر پوست صورت  و  از بین بردن موهای زائد صورت نیز با ما در سایت کلینیک نای ذی در تماس باشید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت قبلی با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۱۵۰۵ تماس بگیرید.